Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után váljak el a férjemtő...

Ezek után váljak el a férjemtől vagy megpróbáljam helyre hozni a dolgot? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve ment ki dolgozni külföldre.

Azt terveztük, hogy itthon szépen elrendezzük a dolgokat(lakást kiadjuk stb, illetve ő is kint megteremti a feltèteleket) és megyünk utána.

8 hónap után elkezdett furcsán viselkedni, nem nézett lakásokat és mindig valami kifogást talált arra, hogy most miért nem tudunk utána menni. Egy jó pár hónapig ezt tűrtem de csak nem hagyott nyugodni a dolog.Nem volt szép de belenéztem az emailjeibe ahol bizony kiderült, hogy megcsal és összeszűrte a levet egy nővel.

Kiborult a bili, még ő volt megsértődve 1 hónapig nem is beszéltünk.

Azután rájött, hogy hatalmas hibát vétett és vissza akar kapni. De nem tudom, hogy ezek után képes vagyok-e neki megbocsátani.

Most már lakást bérelt amit berendezett, minden nap írja, hogy ott vár minket amikor mondom jön is értünk.


2017. júl. 4. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem neked kell helyrehozni a dolgot, ő csalt meg. Arra számolj hogy ha nem lesznek következmények, újra és újra át fog verni, megcsalni.
2017. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Szemét egy párod van. Neki ennyit ért a szerelmetek. Ha egyszer megcsal, többször is megfog.
2017. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mire számítottál. Majdnem 1 évet szex nélkül max egy impotens bírna ki. A nő frigidebb nem, egy férfinak mások az igényei. Nem érdemes külföldi munkára egyedül engedni a párod, mert az esetek 90 %-ában így végződik. Sok pár alapján mondom.
2017. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Miért mentél hozzá feleségül? Ha azért, hogy együtt éljétek le az életeteket, akkor próbáld helyrehozni. Ha nem azért, akkor bármi...
2017. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
67%
Én adnék egy utolsó esélyt.Ha tényleg szereted és ezek után meg tudsz bizni benne akkor szerintem érdemes lehet megpróbálni.Félre ment de mint irtad vissza akart kapni szóval szerintem átgondolta és több ilyen hinnem hogy lesz.Remélem minden rendben lesz😉
2017. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Én is azt mondom naivitás azt hinni, hogy valaki ennyi időt külön tölt majd nem szexel. Nyilván fog. Ez spéci helyzet. Ilyenben eleve úgy kell belevágni, hogy nem lehet hisztizni, ha szex van mással. Ha érzelmileg nem történt semmi csak szexkapcsolat volt, akkor miért ne lehetne úgy mint volt.
2017. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha ugy erzed, hogy idovel meg tudsz neki teljesen bocsajtani, helyre fog allni a bizalom, nem fogod evek mulva is felhanytorgatni, es tenyleg komolyan gondolja a ferjed... akkor en amondo vagyok, probaljatok meg. Szerintem egy csalad meger ennyi "munkat". Persze, ha nem megy, akkor meg mindig el lehet valni. Jobb a gyereknek is elvalt szulokkel, mint mergezo csaladban. De ha van remeny meg arra, hogy rendezodik a kapcsolatotok, akkor en nem adnam fel ilyen konnyen.
2017. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
"Ilyenben eleve úgy kell belevágni, hogy nem lehet hisztizni, ha szex van mással." Ja, meg akkor sem kell "hisztizni" ha a párod akiben megbíztál hónapokig hazudik és röhög a hátad mögött, meg akkor sem kell "hisztizni" ha azon van hogy a közelében ne legyetek. És akkor sem kell "hisztizni, ha még ő a sértett, mert le merted buktatni hogy átba.szott.
2017. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1,5 havonta haza tudott jönni így nem volt olyan sokáig szex nélkül.

A levelekben volt szeretlekezés, de a férjem a szerelmi vonzalmat nem ismerte be csak a szexet.

Hogy valóban volt-e vagy csak a szèp szavak mentek ezt nem tudom.

2017. júl. 4. 19:22
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Milyen érdekes, ha a nő csalja meg ilyen helyzetben a párját, akkor jön az oltás, hogy milyen ribizli míg a férje távol van.

Más kérdéseknél a válaszolók éveket is kivírnak, ha a beteg lenne a párjuk és áplásra szorulna, most már pár hetet sem. Minő képmutatás.

2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!