Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után váljak el a férjemtő...

Ezek után váljak el a férjemtől vagy megpróbáljam helyre hozni a dolgot? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve ment ki dolgozni külföldre.

Azt terveztük, hogy itthon szépen elrendezzük a dolgokat(lakást kiadjuk stb, illetve ő is kint megteremti a feltèteleket) és megyünk utána.

8 hónap után elkezdett furcsán viselkedni, nem nézett lakásokat és mindig valami kifogást talált arra, hogy most miért nem tudunk utána menni. Egy jó pár hónapig ezt tűrtem de csak nem hagyott nyugodni a dolog.Nem volt szép de belenéztem az emailjeibe ahol bizony kiderült, hogy megcsal és összeszűrte a levet egy nővel.

Kiborult a bili, még ő volt megsértődve 1 hónapig nem is beszéltünk.

Azután rájött, hogy hatalmas hibát vétett és vissza akar kapni. De nem tudom, hogy ezek után képes vagyok-e neki megbocsátani.

Most már lakást bérelt amit berendezett, minden nap írja, hogy ott vár minket amikor mondom jön is értünk.


2017. júl. 4. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

"A férjem 2 éve ment ki dolgozni külföldre. "

"összeszűrte a levet egy nőve"


Miközben te a 2 év alatt, egyetlen pasasra sem néztél rá??!

(Tudod, hogy ki hiszi el!)

2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, 11-es, lehet, hogy számodra ez hihetetlen, de azért vannak olyan nők/férfiak, akik képesek hűségesek maradni egymáshoz.
2017. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Miért olyan hihetetlen, hogy a kérdező nem k*rt félre? Nem mindenki ilyen ösztönlény, van, aki értékeli a párját.

Kérdező, szerintem ha ez az első ilyen eset, és most teper, akkor egy második, egy utolsó esélyt adj neki, de a legközelebbi hülyeségénél hagyd ott, nem ezt érdemled.

2017. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Édesem, ha neked az kell, hogy egy erkölcstelen, hazug ember lábtörlője legyél életed végéig, aki egyszer eldob, egyszer visszarángat, akiben soha nem bízhatsz meg, aki szemrebbenés nélkül hazudik neked és másokkal kefél, akihez bármikor odajöhet valaki azzal, hogy nesze itt egy gyerek, tőled van, fizess utána, a nődet meg hagyd ott...

Ha egy olyan embernek akarsz főzni, mosni, takarítani, és szexelni vele, aki téged csak egy bármikor lecserélhető asszonynak tekint, aki nem szeret, nem becsül és nem tisztel, sőt, még megsértődik rád, ha ő csal meg téged, hát, ha neked ez kell, akkor menj csak hozzá és élj életed végéig így. Mutassátok ezt a példát a gyerekeknek is, hadd lássák, milyen szolgalelkűnek lenni és tűrni a megaláztatást.

2017. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%
Komolyan olyan naiv vagy, hogy elhiszed, hogy csak egy nővel kúrt félre? Ez aranyos.
2017. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Majdnem 1 évet szex nélkül max egy impotens bírna ki. A nő frigidebb nem, egy férfinak mások az igényei.


te meg hülyébb vagy az átlagnál, de nem baj. Bárki kibír több évet is, ha muszáj... csak annak van agya is, nem csak farka.

2017. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Aki egyszer félrelép, máskor is megteszi. Ne menjetek utána.
2017. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszer még megbocsájtanék, hisz előfordulhat hogy tényleg megbánta.


De csak egyszer!

N

2017. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%

én most nem mennék ki egyből rohanva a karjaiba és megbocsájtva. vagy ha mégis, akkor ne égess fel magad után mindent, mert piszok nehéz lesz hazajönni vagy ott új életet kezdeni egyedülálló anyaként. most várj. várd ki, hogy meddig tart a lelkesedése, mennyire akar téged visszakapni. ha nem tart ki fél évig se, akkor hagyd a *csába

28/N

2017. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostantól rendszeresen tudatosan is irányítja gondolatait, hogy szeressen téged, oké, ha nem, egy idő után megint ez lesz. Mond meg neki, ha ilyenjei lesznek, mert nem nevelte magát, szóljon neked.
2017. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!