Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után váljak el a férjemtő...

Ezek után váljak el a férjemtől vagy megpróbáljam helyre hozni a dolgot? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve ment ki dolgozni külföldre.

Azt terveztük, hogy itthon szépen elrendezzük a dolgokat(lakást kiadjuk stb, illetve ő is kint megteremti a feltèteleket) és megyünk utána.

8 hónap után elkezdett furcsán viselkedni, nem nézett lakásokat és mindig valami kifogást talált arra, hogy most miért nem tudunk utána menni. Egy jó pár hónapig ezt tűrtem de csak nem hagyott nyugodni a dolog.Nem volt szép de belenéztem az emailjeibe ahol bizony kiderült, hogy megcsal és összeszűrte a levet egy nővel.

Kiborult a bili, még ő volt megsértődve 1 hónapig nem is beszéltünk.

Azután rájött, hogy hatalmas hibát vétett és vissza akar kapni. De nem tudom, hogy ezek után képes vagyok-e neki megbocsátani.

Most már lakást bérelt amit berendezett, minden nap írja, hogy ott vár minket amikor mondom jön is értünk.


2017. júl. 4. 19:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
70%

Szokás szerint nevetségesek a válaszok. Miért ne lehetne az ember hűséges a párjához? Igen, nehéz távkapcsolatban lenni, de aki szereti a párját, az nem fog félrelépni, kibírja ezt az időszakot. Nem vagyunk ösztönlények..

Aki szerint ez természetes,hogy ha nem találkoznak akkor megcsalják egymást, annak elég érdekes értékrendje van.

Kérdező, én nem bocsátanék meg neki. Ha mikor kiderült 1 hónapig le se szart, akkor mennyire lehetsz fontos neki?Gondolom a nővel volt végig, csak az kidobta,azért táncolt hozzád vissza.

Engem nem érdekelne innentől fogva, még azt sem hinném el amit kérdez.

2017. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!