Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bizalomromboló...

Csak szerintem bizalomromboló ez egy házasságban?

Figyelt kérdés

Férj elment anyósért(a férj anyja),hogy elhozza egy hétre. Feleség külön kérte,hogy ne változtasson a dolgon,férj megígérte. Erre érkezése napján anyós közli,hogy 2 hétig marad,mert férj 2 hétre hívta. Úgy,hogy nem kérdezte meg a feleségét,hogy mit szól hozzá,sőt,a felesége kifejezett kérése ellen cselekedett.Nem ez volt az első alkalom,anyós minden látogatása így működik.

Kérlek,a válaszhoz azt is írjátok oda,hogy férfi vagy nő válaszolt. Közönöm.



2017. júl. 5. 13:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Unokalátogatás. 300 km-re lakik,szóval lég messze. Nem is azzl van bajom,hogy 2 hétre jött,hanem azzal,hogy a férjem még fel sem hívott,hogy mit szólok az ötlethez. Rábólintottam volna,mert nincs nagy bajom anyósommal,pont ezért dühít,hogy nem szólt . Vagy akkor ne ígérte volna meg az 1 hetet.... Ilyenkor mindíg attól tartok,hogy egyszer azzal állít be,hogy mostmár végleg itt marad anyós.
2017. júl. 5. 14:50
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es,igen,megkérdeztem a férjemet. Ő találta ki a 2 hetet,nem anyósom.
2017. júl. 5. 14:52
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen jogos volt a kiakadásod. Nagyon sajnálom.

Találj ki te is valami jó dolgot a második hétre. Pl. menj el a gyerekkel a szüleidhez. Ezt biztosan nem hagynám annyiban.

2017. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Én szerintem ha ilyen lenne, lelépnék a második héten valahova, aztán szórakoztassa a férjed az anyját, meg főzzön rá ő. Szerintem ha ezt meglépnéd, a férjed legközelebb meggondolná, hogy változtasson-e a terven. ;)
2017. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne menj sehová, nem kell neked a saját házadból menekülnöd.

Férjednek mondd meg, hogy egy hetet beszéltetek meg, tehát egy hét múlva viszi haza az anyját és ő kommunikálja le vele, hogy miért nem két hét múlva.

2017. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

És az anyósom előtt tisztáznám a férjemmel, hogy nem erről volt szó, mert más programom van, nem ezt beszéltük meg.

Ő érezze rosszul magát az anyja előtt, ne te.

2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!