Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket?

Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Anyum mindig csak "parancsolgat", mikor a tőle 2 méterre lévő konnektorba kellene feltenni a telefonját tölteni.

Meg azzal piszkál, hogy menjek el találkozni a barátaimmal pl: a plázába, vagy a suliba elé. Most itt a lehetőség, de dolga lesz és nem akar elvinni, apum akkor meg dolgozik. Nem akarom már azt, hogy mindenhová kézenfogva vigyen, de ha el is engedne, akkor is velem jönne, ami azért ciki lenne.

Meg mindíg, amikor lefürdök, akkor bejön és elkezdi a pattiaimat nyomkodni, ami eléggé idegesítő.

Meg folyamatosan nem hallgattnak meg. Semmiről sem dönthetek, ha rólam van szó. Pl.: hajvágásról sem dönthetnek, hogy milyen ruhákat szeretnék, stb...

Ha főz és kérdez valamit, én megválaszolok, de ő rögtön ordibálózni kezd. Amikor még felemelték a hangomat akkor meg lecsesz. Voltunk egyszer a Visegrádi várban és én voltam elöl, és mentem arra amerre kellett. Utána meg valami kézjelzéssel akartak odahívni magukhoz a szüleim, aztán én azt még nem értettem. Aztán meg jött a nagy lecseszés, és a megerőszakolását meg az elrablással jöttek, pedig tudják, hogy pofonb@$znám aki ezt megmerné velem csinálni. Tudok már valamit csinálni ezekkel 12 évesen???



2017. júl. 8. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2017. júl. 8. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:

nem normalis

fodraszhoz menj el egyedul

meg a barataiddal talalkozni is

nem kell tudnia rola, majd megszokja

2017. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

"pedig tudják, hogy pofonb@$znám aki ezt megmerné velem csinálni. Tudok már valamit csinálni ezekkel 12 évesen???"


Kicsi vagy ehhez kicsi rigó! De 12 éveshez képest meg túl mocskos pofájú!!

2017. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gáz, hogy azt sem engedik meg, hogy te döntsd el, milyen frizurád legyen vagy milyen ruhákat vegyél fel. Az én szüleim is ilyenek amúgy..Kb 16 éves korom körül sikerült azt elérnem, hogy anyám ne kezdjen el velem veszekedni a fodrász előtt, mert nem akarom levágatni a hajamat ilyen öregasszonyosra...

Próbálj meg velük beszélni, hogy ne kezeljenek úgy, mint egy 8 évest, vagy költözz majd el, amilyen hamar csak tudsz és onnantól nem tudnak majd beleszólni a dolgaidba.

2017. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!