Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság az emberek mennyi...

Manapság az emberek mennyi idős korukig élnek a szüleikkel kb?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. De ne attól függjön, hogy te mikor lépsz le, hogy milyen átlag jön majd itt ki.
2017. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez főleg attól függ, hogy az iskoláikat abban a városban végzik-e, ahol a szülők élnek. Ha igen, akkor a harmincas éveikig. Ha nem, akkor legtöbbször tizennyolc évesen kollégiumba kerülnek.
2017. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok mindentől függ, el kell-e a gyereknek költözni a tanulás miatt vagy nem, ha igen akkor albérletbe vagy koliba, stb. A legtöbb ismerősöm egyetemet végez vagy végzett, emiatt ott az az arány jön ki, hogy akik nem helyben laknak, azoknak 18-19 éves korukban külön kellett költözni. Ha az elköltözés arra is vonatkozik, hogy mi a hivatalos lakcíme az embernek, akkor viszont a szülőkkel élők felé billen a dolog, mert az említett emberek nem szoktak kijelentkezni a szülői házból papíron míg a tanulmányaik folynak (albérletben a gyakori költözés miatt, koli esetében pedig nem engedélyezik).
2017. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az átlag olyan 23-25 ma már.
2017. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen nagyon akartam màr lépni, sajnos az érzelmi zsarolàs miat nem tettem hogy nélkülem mi lesz velük értsd ezen a naplopó hugom a a naplopó csàvója az anyám aki bármire kéoes volt értük az apám aki semmivel nem fogkalkozott.Utàna még évekig maradtam úgy hogy utban voltam csak a hataadott pénzem kellett hogy legyen mibôl etetni a hugit.
2017. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 25 vagyok és még mindig a szüleimmel élek, de csakis a kishúgom miatt, hogy ne legyen nagyon magányos szegénykém. :/
2017. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
22 évesen még mindig apuval élek, és az égvilágon senkit nem zavar ez a környezetünkben.
2017. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
23 évesen de sikitva menekültem otthonrol, 18 évesen le kellett volna lépnem koliba.
2017. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, nekem például irodalom tanárom 32 éves koráig ott lakott, míg meg nem házasodott, osztálytársam viszont 20 évesen oda szült gyereket, azota is együtt élnek nagycsaládban. Aki elkerül egyetemen albérletbe, szerintem már onnan nem költözik haza.
2017. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 éves leszek, és augusztusban költözök. Manapság az a tapasztalatom, hogy elég fiatalon költöznek el.

Anyukámat idézem: Az én ajtóm mindig nyitva áll majd előtted! :)

2017. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!