Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézel ilyenkor annak a...

Hogy nézel ilyenkor annak a szemébe, akiről mondtál valamit?

Figyelt kérdés

Egy konkrét esettel példázom: írtam egy sms-t a páromnak a húgáról, viccesen megemlítettem valamit. Később mikor a lány elkérte a telefont beleolvasott az sms-eibe és látta azt is. Eddig sem volt túl közeli a kapcsolatom a lánnyal, most meg nem tudom hogy nézzek a szemébe. Nem volt semmi rossz dolog az smsben, viccesen jegyeztem meg, hogy azt hiszem XY-nal jár... És különben is a páromnak ment az sms, miért kell belepiszkálni más magánéletébe???

Hogy viselkedjek ezután a lánnyal? Nem haragudott meg, csak szerintem kicsit máshogy gondol rám :P


2010. máj. 21. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért is zavar ez téged, és mi az pontosan, ami zavar benne? Én nem értem.
2010. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. :) Nem sértetted meg, az meg hogy ezt írtad róla, ebben nincs semmi. Abszolúte természetesen viselkedj vele ezentúl is.. :)) Nem tettél semmi rosszat.
2010. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ezzel mi a baj, nem mondtál semmi rosszat róla. Ha csak nem mondta, hogy titok hogy kivel jár.
2010. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sztem ha magától rádkérdez, akkor kérj elnézést tőle, de ha nem említi, akkor Te is felejtsd el az egészet.
2010. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az kényelmetlen az egészben, hogy próbáltam jól kijönni vele mindig, ő meg kicsit távolságtartó (mindenkivel)... s errefel rábukkan egy sms-re amiben róla írok...

De igazatok van, nem írtam semmi rossz dolgot, ergo nem szabad zavarjon a dolog :D

2010. máj. 21. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
én egy adott alkalommal beszélnék vele,és őszintén megmondanám, hogy nem akartad kibeszélni csak megemlítetted a tesójának, hogy szerinted azzal az illetővel jár. de ezt lazán és magabiztosan. mert ha te azt elhiszed hogy ez hűű de rossz dolog volt,akkor lehet hogy ő is úgy tekint az ügyre.
2010. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy dolog, eleinte biztosan feszült lesz a helyzet, de ettől még nem fog megutálni. szóval, aggodalomra semmi ok. Viszont, "És különben is a páromnak ment az sms, miért kell belepiszkálni más magánéletébe??? " ezzel nem értek egyet! lehet a párodnak küldted az sms-t, de ha másnak (pontosabban a testvérének) nincs joga a telefonhoz nyúlnia, mert az magántulajdon és személyes dolgok vannak benne, AKKOR neked sem illik másról beszélned! vagy tévednék? mindegy, hogy xy-nal jár-e, nincs hozzá túl sok közöd, ez az ő magánügye. szóval, ezzel ne mentegetőzz!
2010. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem érdekelne mit gondol. Mért turkál más telójában?
2010. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért küldtem a páromnak az sms-t, mert épp azelőtt viccelődtünk a témában, és láss csodát, másnap meglátom őket együtt. És igenis én azt tartom, hogyha valaki azért kéri el a telefont, hogy küldjön át egy zeneszámot, akkor ne kutakodjon az sms-ek között. Az én testvérem sose tenne ilyet, és én sem olvastam az üzeneteit soha.
2010. máj. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!