Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-fiúk! Meg csaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk! Meg csaltam a barátom mert sokáig volt távol tőlem . Mit tegyek, hogy nézzek így a szemébe? Ti mit éreztetek ilyenkor? 22 L

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nézz így a szemébe:

[link]

2010. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Nehogy megmondd neki! Csak megbantod es soha sem fog hinni neked tobbe. Ha mar nem kell, akkor hagyd ott, de ne mondd meg!!! Komolyan!
2010. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőm megcsalna csak azért mert távol voltam tőle 2 hetet , biztos hogy szakítanék vele. Nem érdekelne a magyarázata.
2010. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Magam részéről a megcsalást még csak-csak feldolgozom, de a hazugságot biztosan nem.

25/f

2010. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenesség mindig jobb!

Mond el neki mit műveltél.

Ha ezek után megbocsájt akkor láthatod, hogy mennyire szeret és kaptál még 1 esélyt amit lehetőleg többször nem játszol el.

Ha nem bocsájt meg akkor meg így jártál, megérdemelted!


Mindenféle képen mond el neki, ne éljetek hazugságban!

2010. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Nehogy elmondd! Biztos, hogy vege lesz! Ha kitudodik, fogd ra, hogy o a hibas. ;) Most mar megtetted. Ha bantani akarod, akkor mondd el... Ha mindenki olyan oszinte lenne, mint a kommentelok, egy gyonyoru vilagban elnenk!
2010. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Először is: tanulj a hibádból, ne legyél egy mocskos kurv@.

El lehet az ilyet mondani. Beszélj meg vele egy találkozót, leültök, és bevallod neki. Idővel vagy úgyis megtudja, vagy a te lelkiismereted nem fogja bírni. (ha van, de kérdés alapján van) Nehéz, de már sokan átestek ilyenen, neked is menni fog.

2010. febr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora fos alakok itt egyesek... Mi az, hogy ne mondja el? Jó nagy hazugság lehet az életetek, kedves undorító kommentelők.
2010. febr. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kötelességed elmondani neki. Neki meg joga van hozzá, hogy minden információ birtokában döntsön a kapcsolatotokról. Olyan szomorú, hogy a nagy többségnél nem létezik hűség... Szégyelld magad!
2010. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha megcsaltad az azt jelenti,hogy már nem szereted...

Mondd el neki!A szakítást meg megérdemelnéd szerintem!

2010. febr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!