Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim jobban szeretik a...

A szüleim jobban szeretik a páromat, mint engem?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hallgatom tőlük, hogy mennyire tökéletes, folyton neki adnak igazat velem szemben. Mikor náluk vagyunk kb csak vele beszélnek, olyan mintha én nem is érdekelném őket.. Idegesít a helyzet, de már mondtam a szüleimnek mégis ugyanaz megy. Ez legalább annyira rossz mintha nem kedvelnék a páromat ha nem rosszabb... :/
2017. júl. 17. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy csak be akarnak ők is vágódni nála,-mert olyan jó választás ez a fiú..?


Nálunk apósék csinálták ezt velem.már engem zavart hogy a páromat mindenért lecseszték engem meg állandóan magasztaltak.


Mit reagáltak amikor szóba hoztad nekik..?

2017. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
van valami amit nem írtál, le? Pl. a srác lottómilliomos és vett az apósnak egy porsche carrera-t midnight blue színben?
2017. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Kitalálom: A "párod" gazdag vagy befolyásos.
2017. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez előfordulhat ha gazdag pali alá fexünk.
2017. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy pár év után biztos csilapodik majd ez a nagy érdeklődés felé. Téged ismernek 20-30 éve, őt meg egy pár éve, egyértelmű, hogy ő most az isten, meg az aki érdekes és tökéletes.
2017. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor nincs jelen a párod, akkor hogyan viselkednek veled a szüleid?
2017. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így működik néhány családban nincs ezzel mit kezdeni,

nálunk mikor megismertem a feleségem első pillanattól ez volt, lassan 10 éve vagyunk házasok és ez van, nem is igen lesz másként.


Igazából zavar mert sz@r, de ez van már valamennyire megszoktam hogy egy rossz szót nem mondhatok róla mert úgyis ő az áldozat, de ha ő mond rólam rosszat akkor jaj szegény ő, de rossz neki.


Hiába vagyok akár kicsit is más véleményen mint a párom úgyis az a jó amit ő mond, a testvérei, testvéreim, szülei és szüleim szerint is.


Nos ez vagy azt jelenti hogy ő nagyon jó, vagy azt hogy én vagyok nagyon sz@r.


Beszélgettünk már erről a párommal és ő is belátja hogy így van és ez így nincs jól, de nem tud vele mit kezdeni hiába vetette már fel a rokonság 1-2 tagjának, sértődést meg nem akarunk belőle.


ez van

2017. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!