Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim szeretik a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim szeretik a páromat, de szerintük nem ő az igazi nekem?

Figyelt kérdés

baromi idegesítő már ezt hallgatni tőlük, de lévén, hogy szüleim, nem ellenkezek. meghallgatom őket, oké oké, de ennyi, nem fogok szakítani csak azért, mert ők azt javasolják.

az a gond, hogy szeretik a páromat, jól kijönnek, simán elvan velük a párom nélkülem is, viszont szerintük nem ő a megfelelő nekem.

én kicsit zárkózottabb vagyok, 1-2 baráttal, nem vagyok bulis, a párom pedig felszabadultabb emberek között, két perc alatt elbeszélget idegenekkel úgy, mint a régi ismerősök. nem bulis ő sem, de hamarabb elmegy meló után a haverjaival 1-1 sörre vagy valami, mint én.

de a kapcsolatunk már 6 éve tart, harmonikus, jól kiegészítjük egymást, ritkán vitázunk, és akkor sem komoly dolgokról. bizalom, szerelem, boldogság, minden tökéletes, a szüleim szerint mégsem ő a megfelelő nekem.

kicsit már bosszantó, hiszen nem abban a korban élünk, hogy ők jelölik ki nekem a jövendőbelimet. illetve nem értem azt sem, ha boldogok vagyunk, nekik miért baj az.

persze, lehet, hogy szakítunk, igen. lehet 2 év, lehet 10, nem tudhatjuk. de ez a jövő zenéje, ha szétválunk, annak lesz oka. miért kéne vele csak azért most szakítani, mert a szülők szerint más való nekem?

szeretem a szüleimet, de már baromi idegesítő ezt hallgatni, hogy ne tervezzünk nagyon előre, meg úgyis találok jobbat.... :S


2016. aug. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2016. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves vagy, pedig érdekelne hogy a szüleid milyen jogon szólnak ebbe bele, és te miért nem vágsz vissza. Amint megéreztem anyámon, hogy nem szimpi neki a párom (pedig ő nem mondta ki így kerek-perec, csak utalt rá), azonnal leültettem, és elmagyaráztam neki, hogy attól hogy a párom kissé furcsa, még nem lesz rossz ember és igenis nagyon boldoggá tesz engem. Érdekes módon azóta csöndben van.
2016. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja, bocsánat. én 22, a párom 23.

igen, én is mondtam már nekik szépen, de határozottan, hogy amíg nekünk ez jó, amíg köztünk tökéletes minden, addig ők ne szóljanak bele, ne akarják megmondani, hogy mit csináljunk. de mégis folytatják...

2016. aug. 28. 13:37
 4/4 RRR ***** válasza:

általában egy szülőnek sose felel meg a gyereke párja,,,,


ne vedd tudomásul,amit mondanak

vagy

kérd meg ,hogy ne mondják,mert lehet igazuk van,de neked ez nagyon rosszul esik

hátha felfogják

2016. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!