Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tennél, ha a férjedről/fele...

Mi tennél, ha a férjedről/feleségedről kiderülne, hogy meleg? Elhagynád?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 06:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Én megölném a homokos haverját és szerintem őt is jól elverném.


25 L"


A valóságban is ilyen (és ehhez szükséges testiséggel rendelkezel) harci kanca vagy, vagy csak a szád nagy? :D

2010. máj. 28. 10:14
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Én egyértelműen elhagynám (már ha lenne). A melegség azon kívül, hogy undorító, még bűn is. Nem egy születési rendellenesség, hanem egy egyéni döntés, szerintem ha bármelyik ember úgy gondolja, hogy elhagyja a feleségét/férjét mert ő így meg úgy dönt, az ostoba...
2010. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ha biszex akkor nem, ha tényleg meleg és csak kamuból volt velem (pl h legyen mit felmutatni a család stb előtt) akkor igen!
2010. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én nem hagytam ott, igaz, nem is titkolta, hogy biszex.
2010. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

ha látom rajta hogy tényleg szeret, és nem vert át nem. nem fogom megutálni egy ilyen dolog miatt, ha boldogok vagyunk


16/F

2010. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan házasságban jönnek rá,hogy a saját nemüket szeretik. :S Próbálnék tőle a lehető legnormálisabban,nem lehúzva elválni és mondani,hogy ettől függetlenül számíthat rám.


21/L

2015. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ő mással lenne boldog, engedném menni. Biztos nem lenne könnyű, de ő nem tehet arról, hogy így alakult.
2015. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Feldobta ezt a régi kérdést a GyK, én vagyok a 12-es, és végtelenül sajnálom, amit írtam. Akkor ezt a gondolatmenetet hoztam otthonról, és azóta teljesen megváltoztam, bírom a melegeket... Lehetett volna annyi eszem, hogy ha jót nem tudok mondani, inkább hallgatok... Sajnálom, ha valakit megsértettem. Ést akkor is, ha nem sértettem meg vele senkit.
2015. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!