Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki apum barátnőj...

Hogyan bírjam ki apum barátnőjének a húzásait?

Figyelt kérdés

Röviden. Apum barátnője áprilisban költözött hozzánk és eleinte minden szép és jó volt (tonnányi cukormázzal körítve). Örültem nekik meg minden, de az utóbbi időben apum barátnője egyre jobban elkezdett velem kötekedni, hogy miért nem járok el otthonról meg, hogy miért nem pasizok már végre be ect. Meg a cuccaim néha-néha fogják magukat és felszívódnak (holott teljesen újak voltak és kiderült, hogy porrongynak nézte). Szóval úgy igyekszik kifúrni engem. Apumnak nem tudom elmondani, mert most fülig szerelmes és a barátnőjéről még véletlenül sem lehet rosszat mondani. Anyumhoz nem tudok menni, mert vele így is elég rossz a kapcsolatom. Szóval úgy totál szívás ez így, mert valahogy el kell viselnem. Mert cicaharcot meg nem akarok kezdeni, mert nem jönnék jól ki belőle. Hogyan bírjam ki ezt a két évet amig nem tudok lelépni itthonról?

Ui.: Két év múlva felvételizek egyetemre szóval addig valahogyan ki akarom bírni.

17/L



2017. júl. 23. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ba az anyukáddal, és az apukád b.nőjével sem jó a kapcsolatod, akkor érdemes elgondolkodni, hogy miért? Mert lehet nem velük van a baj.
2017. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Anyumnak azzal ártottam, hogy be akartam jönni apumhoz, mert így könnyebben járok be a suliba (nem kell se buszra, se koleszra pénzt költeni) vele ezen vesztem össze. Apum barátnője meg azért utál, mert szimplán létezem. De igen úgy van ahogy mondod valószínű én voltam a hülye.
2017. júl. 23. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem mondtam egy szóval se, higy hūlye vagy, de ha Te igy gondolod ám legyen.... de a stilus amit képviseltél engem meggyőzött....
2017. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Sosem egyszeru alkalmazkodni egy vadidegenhez otthon. Nalunk is vegul az lett hogy anyukam uj baratja odakoltozott hozzank, es engem mindenfele lehetseges aprosaggal kipiszkalt. mert ugye o az anyut akarta kisajatitani.


Ugy voltam vele, hogy akkor jo en lelepek. es leleptem kulfoldre. Nem tudok erre mast mondani, amig muszaly viseld el, aztan meg huzz el es eld a sajat eleted.

2017. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne felejtsd el,hogy neked több a jogod,mert ő az apád,ő költözött oda.Mondd meg neki hogy hagyjon békén téged,vagy beárulod apádnak a játszmáit.
2017. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt ne felejtsd el hogy a kerdezo 17 eves ,azaz majdnem nagykoru. Ilyenkor az szulok altalaban mar szeretnek ujra elvezni a sajat eletuket.. amihez ugyegyebkent nekik is joguk van. Sajnos nem minden szulo olyan hogy a gyereket reszesiti elonyben, mint pl az enyem sem. ezt el kell fogadni, nem pedig le pontozni kell.
2017. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez van, tanulsz és elköltözöl. Hidd, el apádnak MINDIG fontosabb lesz az új puncus, mint te.


Nálunk 10 éve ez megy, én eljöttem 1000km-re, és azt csinál, amit akar.

Felőle a híd alá is mehettem volna, mikor szarban voltam anyagilag, mert az mostohaanyám nem akart a házánl látni, ő meg bólogatott rá.

ITT tört meg bennem valami, és azóta ímmel-ámmal tartom vele a kapcsolatot.

Félreértés ne essék, szeretem, mert felnevelt tisztességgel, de amit az elmúlt években művel... nagyon gáz.

2017. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
83%

1. Csendben maradsz és elszenveded a húzásait még 2 évig, az nem olyan hosszú idő.


2. Viszonzod a húzásait. Hasonló , vagy egészen más módszereket alkalmazol..

2017. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!