Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom irigy ránk. Mit...

A családom irigy ránk. Mit tegyek? Rosszul esik a helyzet!

Figyelt kérdés

Kissé jobb anyagi helyzetben vagyunk mint ők. Érzem mennyire irigyek ránk. Rosszul esik nekem ez a helyzet.

Nem tudom hogy mit tegyek? Annyira rossz amikor látom rajtuk hogy irigyek ránk. A vicc az egészben hogy olyan dolgokra irigyek amiket ők is meg vehetnének.

Annyira rossz amikor a saját családod irigy. Mit tegyek? Kerüljem el őket inkább? Ez nekem nem jó így :(


2017. júl. 23. 22:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha csak nagyon ritkán találkoznánk velük?
2017. júl. 23. 23:00
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szard le oket! :) anyumra a sajat anyja irigy... mi is probalunk vele ilyen teren nem foglalkozni!
2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarod elkerülni őket, akkor kezdjetek el panaszkodni, hogy milyen rosszul megy nektek. Ha pl. mentek valahova nyaralni, akkor sopánkodj, hogy csak úgy tudtatok elmenni, hogy nem fizettétek be a számlákat és még hitelt is fel kellett venni. Folyamatosan kérjetek kölcsön a rokonoktól és csak hónapokkal később adjátok meg, akkor is csak részletekben, mártírkodva. Mindig mondogassátok a rokonoknak, hogy "de jó nektek, bezzeg mi..." Panaszkodj, hogy a férjed játékgépezik és kaszinózik.
2017. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kölcsönkérésről csak annyit hogy Ők szokták tőlünk kölcsön kérni :-)

Tehát ez nem jönne be...

2017. júl. 23. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Fejtsd már ki bővebben. Miből gondolod, hogy irigyek? Mivel fejezik ezt ki? Nagyon durva lehet, ha a családi eseményeken csak azon kattogsz, hogy biztos irigyek rád, hú de irigyek rád, nagyon irigyek rád.
2017. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos észre lehet venni.

Eléggé feltűnő. Ezt nem lehet részletezni

2017. júl. 23. 23:54
 7/11 A kérdező kommentje:
És nem csak nekem tűnt már fel.
2017. júl. 23. 23:55
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is kezdj sopankodni, meg ijeszto torteneteket meselni arrol, hogy kezd rosszra fordulni a sorsotok..
2017. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Családban nem pénzezünk. Az lesz a vége hogy "minek megadni, nektek úgy is sok van".
2017. júl. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez van sajnos már 20 éve. Lehetetlen helyzet. Amit lehetett próbáltunk titokban tartani. Pl. a repülős kirándulás helyett Balatont hazudtunk :D (de már ezen is sokalltak :D). De azt is kiszúrják, ha új a fülbevalód. :) De átérzem a helyzetet, elég gáz amikor a saját családodnak hazudni kell :/ (Tőlünk is mindig kölcsön kérnek. Apa és anya közt ez miatt állandó a veszekedés...apukámat a saját anyja érzelmileg terrorizálja nagyon durván, holott magas nyugdíjat kap és egyáltalán nincs rászorulva. )
2017. júl. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!