Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom élni az életem,...

Nem tudom élni az életem, hogyan érezzem magam jobban?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy az idös szüleimhez jöttem haza, minimum egy hónapra még (kirugtak a munkából). Itt alig van mit csinálni, hétköznapi dolgok mint boltba menni, néha fözni, takaritani, mindig csak mosogatni, napi 88x.. Alig várom, hogy újra önálló lehessek, igy depressziós leszek vagy már az vagyok. Unatkozom, hiányzik, hogy van keresetem, hogy magamra mecsináljam a dogokat saját belátásom szerint. A szüleimmel jó a kapcsolat, segiteni akarnak, de nehezen viselem ezt az állapotot.
2017. júl. 25. 10:58
 1/8 anonim válasza:
76%

Ne rinyálj már!

CSAK EGY-két HÓNAP! :)

Keress melót, pihenj, sportolj kicsit, légy többet a szüleiddel, segíts nekik az elmaradásban, ha van kert napozz én nem tudom, kapcsolódj ki.

Fel a fejjel, hamarosan találsz munkát és lesz újra saját kereseted és minden rendbe jön.

2017. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
90%
szerezz munkát.nem is értem miért írtál ki kérdést.ott a balcsi,ugorj le,ott mosogathatsz pénzért is ha épp ehhez van kedved.
2017. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Amikor szinte minden szektorban munkaerőhiány van, hogy lehet az, hogy akár egyetlen napra is munka nélkül maradsz?
2017. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pár hónapot ki lehet bírni. Nem kell ezért depressziósnak lenni. Főleg így, hogy a szüleiddel jóban vagy.

Sok mindent lehet csinálni. Olvass. Kirándulj. Keress munkát. Szerintem már csak a munkakeresés is nagyon sok időt kitesz.

2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
3! Igen munkaerőhiány van. De nem mind1 hol. És mire alkalmas egy ember. Jaa és a fizuról ne is beszéljünk. Általában ott van hiány ahol keveset fizetnek de sza.rrá dolgoztatnak mindenkit.
2017. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Ja igen, elfelejtettem, hogy egyrészt ezért is van munkaerőhiány, mer' ugyan szakképzettségem nincs, de kevés pénzér' nem dolgozok.
2017. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is ugyanígy voltam. Én annyira untam magamat, hogy elkezdtem a kutyát tanítgatni trükkökre. :D Keres valami hobbit, olvas egy jó könyvet, járj el rendezvényekre, kiállítások, és hamar elfog menni azaz egy hónap. :)
2017. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 2 honapig voltam munkanelkuli, de kozben is dolgoztam szabaduszokent, egyreszt nem unatkoztam, masreszt penzt kerestem.
2017. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!