Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek teljesen kikészülte...

Adrihippi kérdése:

Mit tegyek teljesen kikészültem nem bírom tovább nagyon készvagyok mit tegyek hogy ne érezzem így magam és jó legyen az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos semmiben sem látom már a jót sírok idegeskedek teljesen kikészültem!

2012. okt. 8. 18:09
 1/3 tetris ***** válasza:

Kényeztesd kicsit magad! Ülj be egy kád finom, meleg, illatos vízbe. Iszogassál édes, meleg kakaót. Olvasgass vicceket. Pletyizz egyet a barátnőddel. Dobjál be egy zacskó chipszet. Tegyél fel egy szép zenét. Próbálj meg korán lefeküdni, és aludni egy jó nagyot.

Lazíts!!

2012. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hááát nem sok fogodzót irtál, de azért válaszolok neked. Pont tegnap néztem az X faktort ahol a férfiak és nők beteljesült álomként tekintettek a műsorra, egész egyszerűen azért, mert nem kell napi 8-12 órát melózni kevés fizetésért, úgy hiszik, hogy a limuzin, a pompa, a pénz, a csillógás, a bulik...na ez az élet. A mai világ legnagyobb hibája, hogy ezt súlykolják az emberekbe, hogy neked minden jár, lehetsz gazdag, lehet szuper csajod, szuper autód, szuper munkád...minden hibátlan és tökéletes, mint a retusált modellcsajok, és aztán jön a hopp, hogy iszonyat kevés embernek adatik ez meg és paradox módon ők sem túl boldogok:( Az embernek meg kell tanulni élveznie az életét és hálát adnia azért ami van. Hidd el, hogy ilyen mindig van. Sok sikert. Üdv Józsi
2012. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hálás vagyok nektek csak az aggaszt hogy lazítani nincs időm mert hazaérek suliból teljesen készvagyok bedepizek fárattvagyok és olyansokat kell tanulnom még 1 órát se tudok aludni és ha nemmegy valami kibukok olyan apróságokon és sírni kezdek és egyszerűen már teljesen nemérzem magam embernek mint akit mindíg kínoznak :\\
2012. okt. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!