Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez még beleférne vagy...

Nektek ez még beleférne vagy én vagyok sárkány?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy barátnője, több mint 20 évvel ezelőtt. De néha ma is írogat neki. Megkértem, hogy fejezzék be mert Nekem nagyon rosszul esik. Néha az az érzésem, hogy én csak egy pótlék vagyok mert annak idején az a nő szakított vele. Lehet, hogy még mindig őt szereti? Vagy ez nagy ostoság?
2017. júl. 25. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ostobaság :D


A párom is írkál néha az exével, és? Azóta ő is, meg a lány is új életet kezdtek, nincs okom féltékenykedni.

2017. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
A férjed egy tahó, ha nem érzi, hogy ez neked fáj. Tudja, hogy több mint 20 év után úgyse szakítasz vele, ha ezt a barátnőt is megbocsátottad, úgyhogy azt tesz, amit akar.
2017. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

neked talán nem volt senkid?????

amúgy HÚSZ éve volt. ha együtt akarnának lenni, megtennék

2017. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem is volt, persze. De nem írkálok egyik expasimnak sem. Én azt gondolom ha valaki (akit állítólag) szeretek megkér valamire igyekszem teljesíteni a kérést. Akkor nem írkálok titokban az excsajomnak.
2017. júl. 25. 15:11
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Ostobaság. Néha írogat neki? Miért ne érdekelné, hogy mi van a másikkal? Ok nélkül féltékenykedni árthat a házasságodnak!
2017. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem férne bele nálam sem.
2017. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
nekem az egyik exem maradt ugyanúgy a barátom. lehet nála is ilyen a helyzet.
2017. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Ez kétélű dolog.

Egyrészt hülye vagy, nem számít.

Másrészt viszont ha szeret, akkor ezzel együtt kéne neki, és megteszi a kedvedért, hogy nem beszél vele többet.

2017. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy sárkány, "csak" féltékeny. Ne tedd, semmi jóra nem vezet.
2017. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Sose értettem ezt. Ha az ex amúgy egy jó ember, meg jó fej, de nyilvánvalóan a kapcsolat nem működött közöttük(ezért is ex), akkor miért ne beszélhetnének néha? Nyilván nem mindennap, meg nem a magánéleti dolgainkat kell megbeszélni, de szerintem mondjuk havi, kéthavi beszélgetés belefér. Főleg húsz évvel később...
2017. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!