Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez még beleférne vagy...

Nektek ez még beleférne vagy én vagyok sárkány?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy barátnője, több mint 20 évvel ezelőtt. De néha ma is írogat neki. Megkértem, hogy fejezzék be mert Nekem nagyon rosszul esik. Néha az az érzésem, hogy én csak egy pótlék vagyok mert annak idején az a nő szakított vele. Lehet, hogy még mindig őt szereti? Vagy ez nagy ostoság?
2017. júl. 25. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sem férne bele.
2017. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Önértékelésed NULLA. Egy 20!!évvel ezelőtti csajra vagy féltékeny? Szánalmas.
2017. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Azzal hogy szakítottak, a szetelmük véget ért, de a barátságuk nem. Neked hogyan esne, ha azt kérné tőled, hogy szakítsd meg a kapcsolatodat egy barátnőddel, akivel húsz éve jóban vagy? Nem hiszem, hogy a szerelmet ilyen hülye kérések teljesítésével kellene bizonyítani. A hiba nem a férjednél, hanem nálad van. Te vagy az, aki nem bízik a kapcsolatotokban.
2017. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha fogalmad sincs miről beszélnek akkor csak féltékenykedés. Amíg nem tudod biztosan hogy a férjed bókol neki vagy flörtöl vele addig ne idegeskedj ezen. Ha csak felszínes csevej a munkahelyről, politikáról, stb... Akkor semmi gond nincsen.
2017. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha ilyesmiről lenne szó nem is érdekelne. De épp tegnap láttam egy levelet, amiben azt írta neki, hogy milyen szép. És hogy kár, hogy nekik Nincs közös gyerek, stb. Ilyesmiről. Szerintem ez barátság. Ha az lenne, miért kellene a nő férje előtt titkolózni?
2017. júl. 26. 14:39
 16/20 anonim ***** válasza:
A titkolózás miatt nem férne bele nekem. ha tényleg semmi közük nincs egymáshoz, akkor nyíltan is lehet beszélgetni. amúgy te már 20 éve vele vagy, vagy csak a csaj volt neki annyi ideje? mert szerintem az sem mindegy, mivel lehetett még előtted sok lány ha mindegyikkel szakított, mondjuk az x miatt.
2017. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem belefér. 7évet voltak együtt , gyerek szerelem volt. Tudtam ,hogy jóban vannak, nekem egy kérésem volt , hogy mutassa be nekem. Megtörtént, a lánnyal sokat beszélgettünk , szimpi volt.Szóval én nem vagyok rá féltékeny és nem is zavar. 4éve vagyunk együtt , abból 1 éve házasok :)
2017. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem férne bele, ilyen formán.. Ha a kérdező férje és annak exe valóban barátok lennének arról mindenki tudna, a párjaik is, valószínűleg a kérdező sem kérné, hogy ne beszéljenek egymással, ha látná, hogy milyen viszonyban vannak. Szerintem itt nem erről van szó. Engem is érdekelne, hogy veled van e 20 éve, vagy ezidő alatt senkinek se sikerült neki hosszútávon, esetleg pont azért, mert a többiek mellett is az exének irogatott, hogy de kár, hogy nincsen közös gyerekük?!
2017. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
*senkivel sem
2017. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, velem van 20 ève. Èpp ezért nem is èrtem mièrt kell titokban levelezgetni.
2017. júl. 28. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!