Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terveznél jövőt olyan férfival...

Terveznél jövőt olyan férfival, akiben semmi ambíció nincs?

Figyelt kérdés

Az én páromban abszolút nulla ambíció van. 100 ezer forintot keres ugyanazon a helyen évek óta, pedig a szakmájával sokkal jobban is kereshetne. Szeret ott dolgozni, és a kényelem fontosabb neki, mint hogy fejlődjön szakmailag és előrébb lépjen. Egyáltalán nem érdekli a pénz, az sem zavarja, hogy én kétszer annyit keresek. Abban a lakásban élünk, amit a szüleimtől kaptam, de ez nem túl nagy, itt nem lehet családot alapítani, pedig már többször szóba került ez is közöttünk. Jó lenne egy nagyobbra spórolni, de így hogy?


Szeretem a párom, egy nagyon jóravaló, kedves, okos, vicces pasi. Mindenkihez van egy jó szava, mindig jó kedvre derít pár szóval. 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk, ezt leszámítva minden szuper közöttünk, de a jövőt valahogy nem látom vele sajnos. Ugyanitt fogunk tartani 10-20 év múlva is? Mi lesz, ha gyerekünk lesz? Mi lesz, ha elveszítem a munkám? Tartalék nélkül hogy élünk meg hárman a fizetéséből?


2017. júl. 27. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Milyen érdekes, hogy itt mindenki a kérdezöt bántja, pedig kábé ugyanaz a szitu.

2017. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Jobb lenne ha elhagynád. A párodnak lenne jobb. Egy kedves jóravaló szerény humoros pasinak sok nő örülne és nem zavarná, h mennyit keres.

Te nem ilyen vagy, kibeszéled a privát életetek problémáit itt. Nem tudod elfogadni és tisztelni úgy ,ahogy van.

Keress egy ambíciózus csávót így legalább a párodnak is lesz esélye másik nőt találni aki nem elégedetlenkedik vele hanem úgy is nagyon tiszteli és elfogadja, ahogy van.

2017. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Az országban nagyon sokan keresnek ennyit.

Lefogadom,ha te lennél a 100 ezret kereső,mint nő,az bezzeg elfogadott lenne.A pasi keressen többet.Ez az átlag felfogás.


300 ezerből simán megél egy 3 tagú család,és apuka is otthon maradhat a gyerekkel.


De ő lehet nem is akar gyereket.


Csak azt nem értem,ha ennyire zavar,hogy ennyit keres csak,akkor minek jöttél vele össze egyáltalán....

2017. júl. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!