Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődöttsége? Érzéket...

Jogos a sértődöttsége? Érzéketlen lennék?

Figyelt kérdés

Én szoktam a férjem haját vágni, átlagos középen hosszabb, oldalt rövidebb, géppel.

Tegnap is így történt, de mondtam neki, hogy tök jól áll a rövidebb, vághatnánk most rövidebbre, próbálgattuk fokozatosan lejjebb menni és így lett a 6mm-15mm.

Bevágta a hisztit, hogy ő így ronda és hetekig ronda lesz...Duzzogott,hisztizett én próbáltam felvidítani, magyaráztam, hogy ez abszolút nem gond, nem áll rosszul stb. Erre bevágta magát a fürdőbe és hallottam a gépet zúgni, kérdeztem mit csinál, nem válaszolt egy kis idő után hallottam kétségbeesett káromkodást és a felkiáltást, hogy "**** meg belevágtam" . Szóval nem tudom mit akart "javítani" de nullással egy picike csíkot vágott oldalt a hajába - még az sem vészes, úgy néz ki, mint egy heg, de nem feltűnő és legalább egymagasnak kell vele lenni, hogy lásd (190cm).

Szüleimmel együtt mentünk koncertre, ahova képes volt egy ronda, kopott, teniszes baseball sapkában megjelenni, apám jó humorú ember, azonnal kikezdte, hogy fedett térben csak egyes vallásúak járnak és amúgy is nem kislány ő, hogy hisztizzen a haján, férfiként letolhatta volna az egészet rövidre és kész, visszanő és legalább szellőzik egyet a feje. Levette róla a sapit (de nekiadta). Egész este duzzogott és nem szólt senkihez... és otthon éjjel persze, megkaptam, hogy mennyire gonoszak vagyunk stb stb. Egy hatalmas veszekedés, amibe a múltból minden bele lett említve...


Én gondolom túl, hogy nem baj, ha tényleg letolnánk rövidre és kész?


Tényleg normális, hogy egy férfi ennyit sír a külsején?


Ma is baseball sapkában ment munkába, pedig naaagyon sokat lesz a tűző napon és nem lesz hajlandó levenni, nehogy mások kinevessék, hogy milyen csúnya a rövid haja - a munkája sportos, így nem para a sapka de belerohad a feje.


2017. aug. 1. 09:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%

Ha a te hajadat rontja el a fodrász, te nem hisztizel?

Igen, normális, ha nem tetszik neki és az is, hogy felhaborodik ate meg az apad gyerekes vislekedesen

2017. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha a fodrász ajánl neked egy hajat és te beleegyezel es megcsinálja, de nem tetszik utána jogosan hisztizel?
2017. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne hisztizel jogosan, utolsó? Ha nem tetszik, hát nem tetszik. Itt meg amúgy is a kedves apuci viselkedése a legnagyobb probléma, akinek aztán marhára nem kellett volna cukkolnia a vejet
2017. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit túltolta, igen. Máskor is ilyen? Mert még az is lehet, hogy valami más miatt feszült.

Vagy csak azt viseli nehezen, ha ráerőltetnek valamit. Tehát nem a haja volt a lényeg, hanem az erőltetés. Apád piszkálódása is kibírható, de felesleges dolog volt. A párod örült volna végre, hogy elfelejti a haját, még élvezhette is volna az estét, ti meg nem hagytátok. Ha nektek ez a "jó humor", akkor inkább csak egymáson. Vagy legalább várjátok meg, hogy a másik jó passzban legyen, hogy vegye a lapot.

2017. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Azért ahhoz pofa kell, ha valamibe beleegyezek es utána akkora feneket keritek neki, hogy hisztizek... Meg lehet szepen mondani hogy ez nem tetszik legközelebb legyen a régi, de nem kell hisztizni. Férfiaknak tényleg maximum par het, nőként sem hisztiztem soha, pedig azért tovább látszik, ha hosszban vagy szinben hibáznak, mindkettőre volt mar példa.
2017. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
6-15 helyett 9-21 szokott lenni
2017. aug. 1. 10:56
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező a te hajadat ki vágja?Ja hogy fodrász.A férjed megbízik benned +spórol 2200-at (tudom nem sok) te meg kb direkt rövidebbre vágod a haját.Azán lehisztized.Megkérdezném még hogy ameddig a párod feje "belerohad" a sapkába meló közben,te is dolgozol vagy kitartott "önálló" nő vagy aki szarik a férjére.Keress olyat amelyik ha hibázol vagy kicseszel vele jól elkalapál,ha ez nem tetszik.
2017. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig nem egy gonosz no tette fel a kérdést aki direkt kérdezed nélkül baszta el szegény pasi hajat. Megkerdezte, a pasi beleegyezett, na akkor mi a probléma. Egyébként férfi hajvágás 1000forint korul van... Es gondolom nem a spórolás miatt vagja a no, hanem lehet a pasi lusta hetente eljárni fodaszhoz, igy egyszerűbb. Hagyjuk mar ezt a szegény ártatlan megkárosított pasi dumat, ugyanúgy beleegyezett aztan meg bele is vágott...
2017. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ma is baseball sapkában ment munkába, pedig naaagyon sokat lesz a tűző napon és nem lesz hajlandó levenni"


Pont hogy jó tűző napon sapit hordani, nem??

2017. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Kevés a szex azért hisztizik.
2017. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!