Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sértődöttsége? Érzéket...

Jogos a sértődöttsége? Érzéketlen lennék?

Figyelt kérdés

Én szoktam a férjem haját vágni, átlagos középen hosszabb, oldalt rövidebb, géppel.

Tegnap is így történt, de mondtam neki, hogy tök jól áll a rövidebb, vághatnánk most rövidebbre, próbálgattuk fokozatosan lejjebb menni és így lett a 6mm-15mm.

Bevágta a hisztit, hogy ő így ronda és hetekig ronda lesz...Duzzogott,hisztizett én próbáltam felvidítani, magyaráztam, hogy ez abszolút nem gond, nem áll rosszul stb. Erre bevágta magát a fürdőbe és hallottam a gépet zúgni, kérdeztem mit csinál, nem válaszolt egy kis idő után hallottam kétségbeesett káromkodást és a felkiáltást, hogy "**** meg belevágtam" . Szóval nem tudom mit akart "javítani" de nullással egy picike csíkot vágott oldalt a hajába - még az sem vészes, úgy néz ki, mint egy heg, de nem feltűnő és legalább egymagasnak kell vele lenni, hogy lásd (190cm).

Szüleimmel együtt mentünk koncertre, ahova képes volt egy ronda, kopott, teniszes baseball sapkában megjelenni, apám jó humorú ember, azonnal kikezdte, hogy fedett térben csak egyes vallásúak járnak és amúgy is nem kislány ő, hogy hisztizzen a haján, férfiként letolhatta volna az egészet rövidre és kész, visszanő és legalább szellőzik egyet a feje. Levette róla a sapit (de nekiadta). Egész este duzzogott és nem szólt senkihez... és otthon éjjel persze, megkaptam, hogy mennyire gonoszak vagyunk stb stb. Egy hatalmas veszekedés, amibe a múltból minden bele lett említve...


Én gondolom túl, hogy nem baj, ha tényleg letolnánk rövidre és kész?


Tényleg normális, hogy egy férfi ennyit sír a külsején?


Ma is baseball sapkában ment munkába, pedig naaagyon sokat lesz a tűző napon és nem lesz hajlandó levenni, nehogy mások kinevessék, hogy milyen csúnya a rövid haja - a munkája sportos, így nem para a sapka de belerohad a feje.


2017. aug. 1. 09:52
1 2 3
 21/23 Shaddark ***** válasza:

Menjetek pihenni meg kikapcsolódni ha tehetitek.

Az önbizalomhiány miatt szégyelli, annyira duzzogni meg hogy még bele is nyír valami teljesen más frusztráció, nyomás miatt lehet szerintem.

Munkahelyen nincsenek gondjai?

2017. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezt egy troll kissrác írta...hogy hergelje a válaszolókat.
2017. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak te vagy érzéketlen, úgy tűnik, apai ágról öröklődik.

Az, hogy kicsapta a hisztit, nem túl férfias valóban, de nem mindenki viseli jól, ha elcs.szik a haját.

A hiszti után ezek szerint lehiggadt, nemes egyszerűséggel megpróbálta eltakarni a haját, amire az apád kikezdett vele, te meg hagytad, és még most is zaklatod, a sapka miatt...

Felnőtt ember, azt is el tudja dönteni, hogy mit hord a fején, és azt is, hogy milyen frizurát szeretne.

Éppen te fújod fel a témát, most is te kattogsz rajta, ha nem akarja letolni rövidre, akkor nem tolja le rövidre!

Jézusom, hát miért nem lehet békén hagyni szerencsétlent arra a kis időre, míg visszanő a haja? Apádnak meg miért kell belerúgni még egyet?

Itt a legkevésbé problémás a férjed!

2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!