Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton új...

Mit tegyek, ha folyton új esélyért könyörög?

Figyelt kérdés

Több ok miatt szakítottam vele. Folyamatosan keres, sms-ben és telefonon könyörög. Ha épp nem dolgozik, utánam járkál, kér még egy utolsó esélyt. Szeret, és én is szeretem.

De már vagy 100 esélyt kapott. Azt mondta, megváltozik, csak adjak esélyt hogy bizonyítson. Picit több mint 1 évig voltunk együtt. Bármilyen problémánk volt, soha nem ültünk le megbeszélni, mert ő nem volt hajlandó. Most az a mániája, hogy nincs késő, még meg lehet menteni a dolgokat. Részemről a szerelem elmúlt, de talán újra szerelmes lennék, ha tenne érte valamit. Nem tudom, adjak-e neki még egy esélyt.

Mindenki azt mondja, ez alatt az egy év alatt sokat változott miattam. És ha adnék neki esély, tényleg változna. 19L, ő 27f


2010. máj. 23. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel, sms-t ne olvasd. Én nem hinnék neki...
2010. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor idejön és személyesen könyörög. Nem tudok sehova se menni, ahova nem jönne utánam. Ha kell, órákat ácsorog a ház előtt, míg haza nem érek.
2010. máj. 23. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát én jól kirúgnám... Aki így megalázza magát az nem normális. Feljelenteném zaklatásért... Ha nem fogja fel hogy vége....
2010. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hagyd hogy udvaroljon neked, lényegébe kezdjétek előről, rendesen, még semmi csók vagy ilyersmi hanem mintha msot ismernétek meg egymást. Ha ezt az udvarlós időszakot kibírja ugy hogy normális akkor lehet hogy ki fogja a kapcsolatot is.
2010. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a francba!Ha nem működött 1 évig.miért működne még 30 évig??Gondolj csak bele!:Veszel egy hajszárítót...már az első évben szenvedsz vele,majd bedöglik...megcsináltatod,vagy veszel egy másikat??

Annyi féle ember él ezen a Földön,vele nem illettetek össze...lehet teljesen másképp viselkedne valaki más mellett..és lehet te is!Egyszerűen ezt hozzátok kiegymásból!ami nem megy,ne erőltesd!Légy te az okosabb és mondj nem-et!ráadásul 27 éves????Most nézem!!!Te jó ég!!!Te meg 19????Ne álldozd a legszebb éveidet egy 27 éves emberre aki már sosem fog megváltozni!!!éld az életed,keress korban hozzádillő fiút,rengeteg a vesztenivaló,ha velemaradsz!!!Menj bulizni,tanulj,élvezd ki a legszebb éveidet!!!ez a fiú pár év múlva gyereket akar...mit csinálsz majd?Szülsz neki 24 évesen egy babát???Akkor majd igazán nyeregbe fogja érezni magát!!!Hagyd a túróba,hidd el!!!Én fiatalon szültem,hasonló szituba,8 évvel idősebb pasinak...sosem válltozott!!!elcsesztem a fiatalságom legszebb éveit,most leányanyaként(ok.már 30 vok)nevelek 10 éve egyedül gyereket!!!Szép volt,jó volt,rengeteg barátom segített,de akkor is!!!:30 éves vagyok még csak,ráértem volna 36 évesen lekötni magam!!Hagyd a túróba!!!Élvezd az életed,utazgass,ismerkedj!találd meg azt akivel minden tökéletes!Akivel csodálatos ébredni,akivel megtudod beszélni a gondod -bajod!!!de ami nem megy azt ne erőltesd!!!!

2010. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. (Sajnos). Valamiért azt hittem, képes megváltozni.
2010. máj. 23. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom, hogy egy ilyen férfi nem férfi a szememben. ne most könyörögjön meg sírjon mint egy ovis.. amúgy meg ha már nem szereted akkor tényleg teljesen zárkózz el tőle. egyébként én abban sem hiszek hogy egy ilyen ember tényleg szerelmes. szerintem csak kapcsolatfüggő és most kétségbe van esve hogy egyedül marad.
2010. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ne adj neki újabb esélyt. mintha az én volt pasim lenni, ő is ezt csinálta. NEM TUD MEGVÁLTOZNI. senki sem tud. ideig-óráig lehet tudsz más képet mutatni magadról, vagy 1-2 dolog másabb lesz, de ha ennyit szakítottak sok hibája lehet, és szerintem nem éri meg szenvedni vele. tapsztaltam.
2010. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, ha mindent teljesen előlről kezdenénk, újra bele tudnék szeretni. Mármint szerelemmel.
2010. máj. 23. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Én személy szerint örülnék, ha valaki ennyire küzdene értem.A párom évek alatt nem tett, és soha nem is tenne értem ilyet.. mert nem szeret eléggé... és ez fájó. Nem hiába alázza szerintem meg magát az a fiú. Ha nem szeretne, biztos nem tenné.
2010. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!