Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton új...

Mit tegyek, ha folyton új esélyért könyörög?

Figyelt kérdés

Több ok miatt szakítottam vele. Folyamatosan keres, sms-ben és telefonon könyörög. Ha épp nem dolgozik, utánam járkál, kér még egy utolsó esélyt. Szeret, és én is szeretem.

De már vagy 100 esélyt kapott. Azt mondta, megváltozik, csak adjak esélyt hogy bizonyítson. Picit több mint 1 évig voltunk együtt. Bármilyen problémánk volt, soha nem ültünk le megbeszélni, mert ő nem volt hajlandó. Most az a mániája, hogy nincs késő, még meg lehet menteni a dolgokat. Részemről a szerelem elmúlt, de talán újra szerelmes lennék, ha tenne érte valamit. Nem tudom, adjak-e neki még egy esélyt.

Mindenki azt mondja, ez alatt az egy év alatt sokat változott miattam. És ha adnék neki esély, tényleg változna. 19L, ő 27f


2010. máj. 23. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! Én elhittem, hogy megváltozik, vagyis hitegettem magam, mert azt az embert szerettem, aki volt legelőszőr, csak éppen az sosem jött vissza. Azóta már van egy gyerekünk is és most döbbennek rá, mekkora szar az egész és bldogtalan vagyok. sosem jön vissza az az ember, akibe beleszerettem. Higgy nekem. Nálunk ugyanez van a mai napig, könyörög, ha ki akarok lépni egyébként meg nem tesz semmit értünk, beszélgetni nem lehet vele, mert nincs miről szerinte. Élek mellette boldogtalanul és a kicsi miatt nem tudok kiszállni ebből a házasságból, de remélem hamarosan sikerül. :)

Még most gyorsan túllépsz rajta, de évek múlva már nehezebb lesz. 27 évesen már nem fog megváltozni, ha a fene fenét eszik is.

2010. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibáidból, lépj tovább és jelentsd fel zaklatásért.
2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!