Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Gyűlölöm az anyámat...

Megőrülök! Gyűlölöm az anyámat. Nem tudok mit csinálni?

Figyelt kérdés

Hjajajaj... el is kezdem az elején. A szüleim elváltak, az apámat meg nem érdeklem.. 120 km-re lakik tőlünk, tehát járni se szoktam hozzá. Anyámnak van élettársa, akit szintén nem érdeklek. Az anyám nem is foglalkozik velem.. már teljesen kész vagyok. Ráadásul munkanélküli is, de szerinte nem ő tehet róla -.-.. ez már nagyon idegesítő. Az ég világon semmire nem kapok tőle pénzt, állandóan lesem, hogy mindenki a 20ezres Nike cipőkben járkál, nekem meg ott vannak a csóró kínaik.. de szeretem a tornacipőket :D Meg leszarja mit csinálok.. elenged mindenhová.. az se érdekli ha este 11re érek haza. Hozzáteszem, hogy az élettársával együtt isznak is.. sokszor nem is józanak. Szerintetek mit kéne tennem?

14L


2010. máj. 23. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján szerintem nem gyűlölöd anyukádat. Egy időben én is azt hittem,de mára nagyon jó a kapcsolatunk,a kolesz jót tett.Már felnőtt vagyok. Szerintem lehet 1-2 hónap után normális lesz veled,ha hétvégéken hazajársz.
2010. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Szia!

Hasonló a helyzetem, csak a szöges ellentéte!

Az anyám mindenbe beleszól, minden lépésem lesi, mindent el kell neki mondanom, magyaráznom, bármit mondok ő mindig mindent jobban tud, akár mit csinálok neki nem elég jó, megaláz a párom előtt, barátaim előtt, azt lesi mikor húzhat le. Nem mondom hogy gyűlölöm, de hidd ez se jobb.

Én annyit tudok tanácsolni, hogy türjél, mert muszáj, kiskorú vagy még, nekem annyi a szerencsém hogy 21 vagyok, és nyár végén elköltözöm a barátomhoz. Menekülök mondjuk ugy inkább.

Szóval menj koliba, nagyon jo lesz biztos meglátod, csak ne hagyd magad lezülleni, legyenek terveid, legyél céltudatos és sokra viszed. Legyen az anyád a példa hogy milyen nem akarsz lenni. Nagyon sok kitartás kivánok, támaszkodj azokra akikre tudsz=barátok, nekem sokat segitenek!

Sok sikert!

2010. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nézd onnan, hogy így legalább azt csinálsz, amit akarsz - olvasgass itt az oldalon, másokat meg ésszerűtlen mértékben korlátoznak, sehova nem engednek, ezzel keserítik meg a fiatalságukat. Persze az se jó, ha egy 14 éves lány éjszakázik - de fogd fel úgy, hogy mivel nem vigyáz Rád senki, Neked kell magadért felelősséget vállalnod.

Intézetbe stb. ne akarj menni, ott még rosszabb.


Annak a válaszadónak, akit megerőszakoltak :(

[link]

2010. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

teljesen megértelek...vannak mázlisták,akiknek normális anyjuk van,úgy látszik mi nem tartozunk közéjük:(

egyébként én is így érzek,és már nem vagyok 14...csak nem tudok hova menni!

2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
figyelj egy cipőben járunk!!! azthittem csak az én anyám ilyen sz*r ....de hát akkor nem.én nem tudok mit javasolni,mert nekem is elkéne a segítség.(jobban mondva az alkoholista anyámnak)
2011. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!