Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem "úrias"...

Az unokatestvérem "úrias" vagy csupán a családja egyszerű?

Figyelt kérdés

Van egy unokatestvérem, fiú, 24 éves.

A szülei gyakran panaszkodnak rá, néha úgy becézik,hogy úrfi.


Ő csak a frissen főtt/sült levest eszi meg, a megmikrózottat nem eszi meg, sőt magától a megmikrózás szó hallatán is fintorog.

Emiatt, hétköznap, amikor dolgozik, mindig kimegy étterembe enni vagy gyorsbüfébe kebabot.


Aztán,a kávét is csak a frissen lefőzöttet issza meg, ami már kihűlt arra azt mondja "öntsd a WC-be".


Aztán, amikor autót vett, olyan kellett neki, ami mindent tud, automata ablaktörlő,nem kulccsal hanem gombbal indulás...stb, de 3 hónapig vett autót mert nem talált olyat, ami megfelelt volna neki.

A tömegközlekedést utálja, mindenhova autóval megy,szerinte a tömegközlekedés igénytelen és rugalmatlan, meg neki a rugalmas vagy kötetlen munkaidejéhez autó kell.


Az öltözködés, kinézet terén a szolid eleganciát kedveli.Hétköznap eddig csak ingben láttam, kivéve, amikor szabadságon volt.Emellett, mindig be van lőve a haja.

Mondjuk, szerintem idősebbnek öltözik mint amennyi.

A szobájában van egy kisebb drogéria, mindenféle parfüm,hajwax,hajlakk...stb

Az ingeket maga vasalja, mert szerinte ő nem vasal bele "élt".



Egyébként ő gépészmérnök, ebben is dolgozik,elég jó állása.Lehet a munkahelyén (autóipar) változott meg.


Ja, meg egyik mániája, szerinte mindent klimatizálni kell, ahol nincs klíma oda be sem menne nyáron.



Most lakást néz, ebben az esetben is csak és kizárólag a modern építésű lakások jöhetnek szóba.


A szülei meg egyszerűbb emberek, nem szegények, sőt...hanem csak egyszerűbbek.

Unokatestvérem egyszerűen olyan "nagyvárosias" egy kis tisztaságmániával, rendmániával fűszerezve.


2017. aug. 12. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
Van egy haverom, aki amúgy tökre nem igényes, de mikrózott kaját, kávét nem hajlandó fogyasztani. Állítólag érzi, hogy mikrós íze lesz tőle. :)
2017. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem kéne ilyenekből ügyet csinálnod szerintem. :)

Mindenkinek van valami heppje. Ráadásul az emberek sokat változnak. Főleg fiatalon.

Én már jó 30-as vagyok, nekem is volt tisztaságmániás korszakom, parfümkorszakom, csak szupernőies korszakom, úri, kifinomult nő korszakom, beképzelt nő korszakom, finnyás korszakom, és még sorolhatnám.

Aztán lecsengett, kész.

Mára ugyanolyan egyszerű lettem, mint a család, amelyikből jöttem. :)

2017. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
nem káromkodunk korszakom is volt, mára ennek is vége. :D
2017. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
én lefagyasztott majd felmelegített kaját nem eszem, na bumm.
2017. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha megteheti, "uraskodjon", miért ne? Amíg nem másokat fáraszt vele, pl. hogy elvárja, hogy csináljanak neki külön friss adagot az ételből, addig szerintem nincs ebben semmi különös. Pl. a kávé, ami órákig áll, könnyen savat csinálhat, én is a frisset iszom inkább. Egy-két órája lefőttet még megiszok, nem is engedhetném meg, hogy kiöntsem, de a kora reggel készültet délután már inkább nem iszom meg, másnap reggelig meg tuti nem tartogatom.
2017. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%

Ha anyagilag mindezt megteheti, úgy éli az életét, ahogy akarja.

Nekem is furcsa egy-két dolog ebből, pl. a klíma, meg hogy csak frissen készült ételt, kávét fogyaszt el. Az autót meg tudom érteni, a lakást is. Miért ne, ha van rá pénze?

De igazából a többi dologgal sem árt senkinek, miért ne élhetne így, ha teheti?

2017. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Amíg maga fizetné,engem ugyan nem érdekelne,párkapcsolatban sem.Ha emellett más feladatban kivenné a részét a ház körül és nem lenne egy hímsoviniszta bunkó,pláne nem.Néha én se főzök,mert türelmem nincs kivárni,amíg a kaja megfő és mosogatni utána.
2017. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
32%

Mi a baj azzal, ha valaki igényes?

Mindjuk a leves melegítve is ehető, nem tudom aztal mi baja...de a többivel nincs gond. Legfeljebb a modorábal, mert olyat nem mond értelmes ember, ha kínálják, hogy a WCbe öntse az illető ( de az állott kávé, akkor sem iható)

2017. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Nah, jól lepontoztak, hát igen, itthon az igénytelen, bunkó férfi számít férfinek.
2017. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
Én, még ha ennyire nem is vagyok kényes, nem látok ebben semmi problémát. Ameddig van rá pénze, és nem mást pumpol, addig csináljon azt, amit akar. Amúgy sztem a legtöbb ember, ha megtehetné, friss kaját, italt fogyasztana, mert az egyszerűen finomabb. Meg legalább ő tudja, mit akar, mi neki a kényelmes, mi tetszik neki, és nem alkuszik meg.
2017. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!