Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanatok a ferjeteknek...

Ti elmondanatok a ferjeteknek ezt a helyembe vagy nem?

Figyelt kérdés
Ferjezett vagyok egy gyermekkel.Mostanaban megyon megromlott a kapcsolatunk a ferjemmel legfokkepen a kisbabank miatt vannak vitak mert nem kellokeppen foglalkozik vele.Es engem ez nagyon zavar meg faj.Mostmar oda jutottunk hogy alig szolunk egymashoz nem tudjuk mar tisztelni egymast egyaltalan ugy mint regen.Multkor ram irt egy fiu az internrten es elkezdtunk beszelgetni.Amirol a ferjem nem tudom nem egy szep dolog.De vegulis abvan ha beszelgetek massal az nem hiszem hogy a vilagvege lenne meg ha nem is szep dolog.
2017. aug. 26. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha nem tervezel semmit a sráccal, nem muszáj elmondanod neki, neki is biztosan vannak beszélgetései ami nem tartozik rád, de ha rákérdezel elmondja.


Szerintem beszélned kéne vele, hogy kicsit eltávolodtatok meg ilyenek. Ha gondolod elmondhatod neki a fiút, de ne parázd túl. Csak egy netes barát!

2017. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet,hogy ő meg megcsal..

Azért írom, mert nekem ez volt.

2017. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Rossz házasság + besélgetés egy idegen férfival nem jó kombináció, ebből nagyon hamar félredugás lesz. Feleség vagy és egy kisbaba anyukája. A házasságodra koncentrálj! Ha nem boldogulsz, kérj segítséget! Próbálj bevonni egy olyan ismerőst vagy rokont, aki elfogulatlan tud lenni kettőtök között. Ha ilyen nincs, vagy nem tartod jó ötletnek, akkor forduljatok szakemberhez! Fel lehet keresni például a területi családsegítőt. Annak a kicsinek normális családra van szüksége, de nem csak neki, hanem nektek, szülőknek is!
2017. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a "srác" tök megértő, elfogadó nem pedig olyan mint a férjed...félreqrás a levegőben.
2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha idegen férfi lenne, de fiút ír a kérdező...
2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Te elvarnad a ferjedtol, hogy elmondja, ha ő beszélgetne ugyanígy egy lánnyal?
2017. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt a kedvességet, amit a "fiúra" pazarolsz, inkább a férjedre kéne fordítani, nem házisárkány módjára viselkedni, hogy "nem foglalkozik a gyerekkel kellőképpen".

Miben nyilvánul ez meg?

Te örülnél ha a férjed is más nőkkel (bocs, LÁNYOKKAL) beszélgetne?

2017. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de hány éves vagy? Kisbabátok van és te fiúkkal beszélgetsz, nem férfiakkal ...


Mióta vagytok összesen együtt, 3 éve?

2017. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam elmondani a férjemnek,hogy fiúkkal beszélgetek.
2017. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!