Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha felnőttként még...

Normális, ha felnőttként még mindig hiányzik a családom?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta külön élek, 20 éves koromtól pedig külföldön a férjemmel.

Heti rendszerességgel beszélek a szüleimmel, tesómmal, de az nem ugyanolyan, mintha itt lennének.

Évente párszor hazalátogatunk, illetve ők is jönnek, de eléggé köt mindenkit a munka (engem még a tanulás is), nem lehet csak úgy havonta ide-oda utazgatni sajnos, annyi szabadnapja semelyikünknek sincs.

Néha, ha valami jó történik, úgy szeretnék még mindig odaszaladni anyuhoz, mint kiskoromban, hogy elmeséljem neki, és bánt, hogy azért ez már nem olyan egyszerű. De mindig őket hívom fel elsőnek.

A húgomék is most készülnek házat venni, költözni, de ők azért közelebb lesznek hozzájuk (városon belül maradnak, ha minden igaz).

Nem költözünk haza, mivel itt az egyetem, ill a férjem munkahelye, valamint ő nem is tud magyarul, nehezebben boldogulna.


Lassan már én leszek abban a korban, hogy gyerekem legyen, normális, hogy mégis ennyire hiányoznak a saját szüleim?


2017. aug. 28. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
24N
2017. aug. 28. 11:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy jó a kapcsolatotok.


Én menekültem külföldre az otthoni szarságból, és EZ a szomorú. :(

2017. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Egyéntől függ, hogy milyen a lelki világa. Te jobban ragaszkodsz az otthoniakhoz és szenvedsz a hiányuktól.

Úgymond nincs ezzel semmi baj, te ilyen vagy. :)

(És ez nem negatív dolog egyébként)

2017. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen normalis.En is 19 evesen jottem el otthonrol,eloszor Romaniabol Magyarorszagra,2008ban meg tovabb Nyugatra.A mai napig szoros kapcsolatot apolok a csaladommal,evente tobbszor haza latogatok ha tehetem.Szerintem hasonlo helyzetben lehetsz te is,ezert hianyzik a csaladod.

45/F

2017. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!