Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a férjetekkel...

Ti elmennétek a férjetekkel egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy kislánya az előző kapcsolatából.És hétvégente el megy érte és olyankor hív engem is hogy menjek el vele.De nekem kissé kellemetlen helyzet hogy oda menjek ahol a volt élettársa lakik.Ráadásul az élettársa mindig kijön amikor ott vagyunk hogy ki kísérje a kislányt és hát eléggé kellemetlen a dolog.Meg volt hogy a volt élettársa azt mondta hogy én azért mentem,a férjemmel mikor a kislányért ment mert hogy én féltékeny vagyok rá.Ami természetesen, nem igaz.De mivel egy család vagyunk így szerintem minden jogom meg van hozzá hogy elmenjek a párommal még ha ez az exének nem is tetszik.Illetve, már nekünk is van egy közös,gyermekünk a férjemmel.
2017. szept. 2. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha hív és szeretnél menni, akkor menj.
2017. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy mennék. Eleve nem is alapítottam volna családot olyannal, akinek már van gyereke.
2017. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék,mindenkinek jobb a békesség. És attól,hogy Ti egy család vagytok a kisgyereknek ugyanúgy joga van az apjával keetesben lenni,mint a közös gyereketeknek.
2017. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
2. Hát ez alap,én sem jönnék össze olyan lánnyal akinek már gyereke van :) Pedíg csak 17 vagyok :D
2017. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A férjed és a kislány szeretné, hogy te is menj?

Ha igen, akkor tojni kell az exére, csak mert savanyú neki a szőlő. Úgyse tudja megtiltani a gyereknek, hogy találkozzon veled, hiszen mi van, ha pl egyszer odamegy hozzátok több napra?

2017. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi is elváltunk, a férjemnek sok év utan most született egy gyereke. A csajt feleségül vette. Semmi bajunk egymással, családi ünnepségen összejárunk, puszi-puszi az új feleséggel. Üzenetben is szoktunk beszélgetni, ott is szivecske szájas szmájlival köszönünk el egymástól. A babához gratuláltam, szívből gondoltam. Így is lehet kezelni a dolgokat. Nekünk a volt férjrmmel van 2 közös gyerekünk, a csaj nagyon szereti őket is, jól bánik velük. Igaz, hogy ők egy család, de a csaj nagyon intelligensen tudja kezelni a helyzetet, belatja, hogy valahogy megis, így együt vagyunk egy nagy csalad. És ebbe beletartozik a volt anyós is, összejarunk mai napig.
2017. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Az a normális, ahogy a hatos válaszoló kezeli. Te nagyon gyerekes vagy kérdező.
2017. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire nem bírjátok egymást, akkor ne menj. Ha szereted a kislányt és a férjed látogatja, egyszer úgyis elmegy majd Hozzátok. Legfeljebb ha karácsony, születésnap, névnap van, akkor menj el, mert gondolom, veszel a gyereknek ajándékot, és azt legjobb személyesen átadni, így nem tudja az Anyukája ellened nevelni. Lehet, hogy Ő a féltékeny, ha nincs új párja.
2017. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!