Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nagyon szigorú és nem...

Anyám nagyon szigorú és nem enged sehova mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én most leszek 16 és hát anyám nagyon szigorúan fog engem

most lesz sz őszi szünet és bnőmnél szeretnék aludni 1 hétig de tuti nem fogja meg engedni:S:S:Sés hát most nem tudom mit tegyek mert ha segítek meg stb akkor se engedi meg szal hiába segítek takritok meg minden az nem segít:(:(:( Most vagy elszököm és nem megyek haza de akkor meg ha haza megyek akkor nagyon meg vernek és ettől félek:S Beszélni nem lehet velük :S:S:S nem tudunk beszélgetni abból mindig csak a vita van:( Már nagyon sokszor gondolkoztam rajta jobb lenne ha nem lennék:(:(:( Nem birom ezt így ki velük:(:(:(:( Kérlek segítsetek mit tegyek:( nagyon sűrgős elöre is köszönöm!


2008. okt. 20. 19:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
77%

Szia!

Nálam pont ugyan ez a helyzet. Ithhon tőlem mindenki elvárja, hogy jól tanuljak segítsek.minden kérésüknek eleget teszek. azt mondják, ha jol tanulok mindent lehet..ezzel szemben nálunk semmit. nem aludhatok sehol, csak nálunk aludhatnak.11ig vagyok elengedve 16 éves létemre, ami nem túljó. Egy éve van barátom,nem aludhat nálunk...Ne keseredj el, nekem midnig eztmondják a barátaim. 2 évet még kibirsz, ha 16ot kibirtál! Nem jó megoldás ha elszöksz...Tapasztalat.Én egyszer tettem meg,lebuktam, és nagyon megbántam. Először anyukám vert el az övvel,aztán apukám a kezével. a hajamnál fogva rángatott...hétfőn megkérdezték a suliban tesi óra előtt, hogy mit csináltak,megrugdostak?apukám kéznyomai ottmaradtak lila foltként a combomon. a hátamról,fenekemről nem beszélve. Ottéreztem azt, hogy nem birom visszafolytani a könnyeimet...Pedig én sose voltam rossz lány. Mégis ezt osztotta nekem a sors:) mondd el a szüleidnek szerintem,amit érzel, azért engem azért még sose bántottak. elmondtam apukámnak, hogy amiért ezt csinálta velem,félek tőle, és biztosak lehetnek benne, hogy a 18.születésnapomon csomagolni fogok. Maguknak köszönhetik.És azt is mondtam nekik, hogy nem annyit kérek, hogy bármit megegedjenek, de bizonyos határon belül a koromnak megfelelő dolgokat.sajnos,ők azt látják,mivel ők is szigorú szülők között nevelkedtek, hogy a koromnak megfelelő dolgok azok ezek. 2-3 hetente mehetek csak valahova, akkor is csak egy napon. Kitartás!

2008. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat igyekszem meg fogadni őket:):):):)
2008. okt. 21. 17:55
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Otthon a helyed, fiam, raersz te meg arra, hogy a baratnodnel legyel 1 hetig!

Inkabb tanulj, azzal tobbre mesz!

Anyukad szeret es csak jot akar neked!

Par ev mulva mindent megertesz, en sem ertettem hogy- de miert nem????- amikor tinedzser voltam.

Nagyon is igaza van anyukadnak, es te pedig szegyelld magadat amiert hazudtal nekik!

Te kiskoru vagy es o a felelos erted! (ezt ugysem erted, mast mar igen)

2008. okt. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Khmm fiam???:/ Lány vagyok:/ és 4-5ös tanulo vok hova tanuljak még ??:/ Nagyon igaza van anyámnak..hmm persze... Igen vhol neki is van igaza de nem kéne ennyire félteni meg az már nem féltés ha 10percel később mek haza akkor megvernek ugy h nem igaz....pff persze ez nagyon helyes hát sztem is pff....
2008. okt. 24. 09:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Látom mindenki csak egyet ír...Nektek akik már túl vagytok rajta marha könnyű ezeket mondani: Félt titeket,te is leszel egyszer szülő,próbálj meg beszélni vele...a te érdeked stb...Csak sajnos már nem vagytok olyan helyzetben mint pl én. nekem pl mindenre érted MINDENRE engedélyt kell kérnem és 20 éves fiú vagyok! És csinálok felnőttes dolgokat,komoly munkát végzek,autóm-jogsim van rendszeresen vezetek...Azért ez már nem gyerek kedvesem! és mégis: nem barátnőzhetek,nem mehetek 1x se bulizni,nem csinálhatom a hobbim és MINDENRE engedélyt kell kérni otthon úgy kell táncoljak ahogy anyám fütyül. Akkor mehetek wc-re mikor ő mondja, akkor fürödhetek mikor ő mondja, akkor kelhetek-feküdhetek le mikor ő parancsol STB... Mondd az h óó ez normális,ANNAK IDEJÉN én is ezt kaptam...Csak tudod mi a szívás barátom? H 20 éves vagy,és egy 50-es kövér nő pattog neked a 150 centijével és neked kötelességed táncolni ahogy fütyül! Ezzel már nekemis marhára tele van a hócipőm!

Nem véletlen h lázadok, szeretnék már takarodni innen, külön élni KORLÁTOK nélkül!

2012. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
k**va vagy. viszket a pi**ád,hogy mindig mennél?
2013. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!