Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos kapcsolatból ki...

Leila7777 kérdése:

Erőszakos kapcsolatból ki hogy tudod "kimenekülni"?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk ,néha volt pár pofon de soha, mondván, hogy megérdemeltem, mert nem tudom hogyan kell beszélni vele meg hasonlók. Arra kínosan ügyel, hogy ne látszódjon semmi, a külvilág felé is teljesen más arcot mutat. Folyamatosan elnyom, leugat ha megszólalok, mindig azzal fenyeget, hogy leüt ha nem hagyom abba. Állandóan mindig úgy érzem, hogy felrobbanok teljesen elnyomva érzem magam. Nem mehetek itthonról sehová, nem lehetnek barátaim/barátnőim. Nem engedi, hogy dolgozni menjek.Teljesen elszeparál. Van gyerekünk, és teljesen kétségbe vagyok esve. Egyszer már elmentem, de megtalált úgy hogy még csak nem is tudhatta, hogy hová megyek. Olyat is mondott nekem, hogy inkább egy életre megnyomorít, de sosem engedné, hogy a gyerek az enyém lenne. Eléggé félek, éjjel nyitott szemmel alszom, kezdek teljesen paranoias lenni. Bízonyítani nem sokmindent tudok, inkább lelkileg tört meg teljesen, már megszólalni sem merek nagyon, csak egy csendes kis cselédnek érzem magam akinek némán kell ülnie ha tetszik ha nem. Szerinte vicces mikor poénból csapkod, meg szorongat meg ilyenek.

Tanácsok ha valaki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg??



2017. szept. 11. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
40%
Ha azt tanácsolja valaki ,hogy hagyd a ràkba akkor ugye megteszed ?!
2017. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy el kell mennem, de nem tudom, hogy hová miből. Egyszer már elmentem megtalált. Ezért szeretném tudni, hogyha valaki volt ilyen cipőben, hogyan sikerült kimenekülni belőle. Gyereket is óvodába kell járatni, lakni is kell valahol.
2017. szept. 11. 21:37
 3/61 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az segített hogy találtam hasonló sztorikat és ráébredtem hogy egy ilyen ember nem változik meg és hogy semmi olyat nem tettem amivel ezt érdemeltem volna. Majd titokban elköltöztem.
2017. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült kivitelezni? Volt hová menned?
2017. szept. 11. 21:38
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim vidéki házába mentem, odaadás amég össze szedtem magam. Azt tanácsolom hogy te is a szüleidhez vagy egy közeli rokonhoz vagy baráthoz menj. Aki tényleg szeret az nem fog kiakadni ha beköltözöl egy pár hónapra. Közbe munkakeresés 1000rel.
2017. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidhez nem tudsz menni? Ők egyáltalán tudják, hogy ilyen a kapcsolatotok?


(Tartok tőle, hogy hasonló légkörben nőttél fel, ezért belemenekültél ebbe a kapcsolatba, hogy eljöhess otthonról és a legkevésbé sem akarsz visszamenni. Bárcsak rossz lenne a megérzésem!)

2017. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Itt a gond, se szülők, se rokonok. Nincs akinél meghúzhatom magam amíg összeszedem magam.
2017. szept. 11. 21:48
 8/61 anonim ***** válasza:
56%

Hála istennek nem voltam ilyen kapcsolatban, így csak annyit tudnék írni, hogy igenis vedd komolyan, hogy képes lenne megnyomorítani is akár, mert az ilyen erőszakos emberek nemcsak mondják, meg is teszik minden teketória nélkül.

Szóval ha tényleg nem hagyná, hogy nálad legyen a gyerek, inkább hagyd, hogy neki ítélje a bíróság. Mert nincs értelme, hogy nyomorékon látogasd a gyereked. Látogatni így is tudod majd, ami nem olyan, mintha nálad lenne a mindennapokban, de inkább ez, mint hogy megöljön, megnyomorítson.

Az is lehet, hamar ráunna az egyedülálló apuka szerepére, és végül ő kérné, hogy inkább nálad legyen elhelyezve.

Tehát én a válást ajánlanám.

2017. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Menj el titokban a Család segítőbe,ott ügyvéddel is tudsz beszélni ingyen,mindent elmondhatsz,segítenek.

Tudom miről beszélsz.

2017. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel a NaNe-t vagy írj nekik. Segíteni fognak.
2017. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!