Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos kapcsolatból ki...

Leila7777 kérdése:

Erőszakos kapcsolatból ki hogy tudod "kimenekülni"?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk ,néha volt pár pofon de soha, mondván, hogy megérdemeltem, mert nem tudom hogyan kell beszélni vele meg hasonlók. Arra kínosan ügyel, hogy ne látszódjon semmi, a külvilág felé is teljesen más arcot mutat. Folyamatosan elnyom, leugat ha megszólalok, mindig azzal fenyeget, hogy leüt ha nem hagyom abba. Állandóan mindig úgy érzem, hogy felrobbanok teljesen elnyomva érzem magam. Nem mehetek itthonról sehová, nem lehetnek barátaim/barátnőim. Nem engedi, hogy dolgozni menjek.Teljesen elszeparál. Van gyerekünk, és teljesen kétségbe vagyok esve. Egyszer már elmentem, de megtalált úgy hogy még csak nem is tudhatta, hogy hová megyek. Olyat is mondott nekem, hogy inkább egy életre megnyomorít, de sosem engedné, hogy a gyerek az enyém lenne. Eléggé félek, éjjel nyitott szemmel alszom, kezdek teljesen paranoias lenni. Bízonyítani nem sokmindent tudok, inkább lelkileg tört meg teljesen, már megszólalni sem merek nagyon, csak egy csendes kis cselédnek érzem magam akinek némán kell ülnie ha tetszik ha nem. Szerinte vicces mikor poénból csapkod, meg szorongat meg ilyenek.

Tanácsok ha valaki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg??



2017. szept. 11. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is a Zárt ajtók mögött című könyv ugrott be. Remélem nem kamu, mert azért az nem semmi, ha valaki ilyesmivel poénkodik.
2017. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora kamu kérdés te jó ég. :D

Persze, először csak néha megüt, aztán amikor harapnak itt a sztorira, utána már a lakást sem hagyhatod el, hogyne. :D

2017. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
86%

Én is kamunak gondolnám, olyan nincs, hogy egy ilyen ember egyáltalán engedné, hogy az asszonynak telefonja legyen, nemhogy még elérhető közelségben...


Tegyük fel, igaz a történet: fogod magad az óvodában bemész a csoportba ahol éppen az óvónők is tartózkodnak, félrehívod az egyiket és segítséget kérsz. Nem a legkímélőbb megoldás az egódra nézve, de ha a kedves párod ügyel rá, hogy kívülről ne látszódjon semmi, akkor nem kezd el ott sem balhézni. Ha mégis, kevésbé sanszos, hogy neked is megy.

Ne hagyd el az óvodát, amíg nem kapsz kíséretet, akár rendőrit akár valamelyik segélyszervezettől. A lényeg, hogy legyél olyan helyen, ahol a párod nem balhézhat; ha ennyire akarja a gyereket, az ovi épp ilyen.

2017. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok Neked, Kérdező! :( Írj majd, hogy sikerült-e elmenned!
2017. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is furcsa, hogy telefon internetkapcsolattal van.. tudom, hogy nagyon sok ilyen van a világban, de bárcsak kamu lenne... :(

Írj majd, hogy mi volt..

2017. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Elõfordulhat,hogy külföldön él!
2017. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben mindig saját magaddal kell szembenézned, hiszen le kell győznöd a félelmed, majd pedig erőt kell merítened valahonnan, hogy legyen bátorságod lépni.


Azért írd majd meg, hogy mi történt végül.

2017. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Kérdezõ jöl vagy?
2017. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság? Sikerül valamit intézni?
2017. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
83%
Agyonverte a képzeletbeli pasija.
2017. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!