Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos kapcsolatból ki...

Leila7777 kérdése:

Erőszakos kapcsolatból ki hogy tudod "kimenekülni"?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk ,néha volt pár pofon de soha, mondván, hogy megérdemeltem, mert nem tudom hogyan kell beszélni vele meg hasonlók. Arra kínosan ügyel, hogy ne látszódjon semmi, a külvilág felé is teljesen más arcot mutat. Folyamatosan elnyom, leugat ha megszólalok, mindig azzal fenyeget, hogy leüt ha nem hagyom abba. Állandóan mindig úgy érzem, hogy felrobbanok teljesen elnyomva érzem magam. Nem mehetek itthonról sehová, nem lehetnek barátaim/barátnőim. Nem engedi, hogy dolgozni menjek.Teljesen elszeparál. Van gyerekünk, és teljesen kétségbe vagyok esve. Egyszer már elmentem, de megtalált úgy hogy még csak nem is tudhatta, hogy hová megyek. Olyat is mondott nekem, hogy inkább egy életre megnyomorít, de sosem engedné, hogy a gyerek az enyém lenne. Eléggé félek, éjjel nyitott szemmel alszom, kezdek teljesen paranoias lenni. Bízonyítani nem sokmindent tudok, inkább lelkileg tört meg teljesen, már megszólalni sem merek nagyon, csak egy csendes kis cselédnek érzem magam akinek némán kell ülnie ha tetszik ha nem. Szerinte vicces mikor poénból csapkod, meg szorongat meg ilyenek.

Tanácsok ha valaki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg??



2017. szept. 11. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%
Menj el a rendorsegre es mondd el hogy mi van. Ha senki mas nincs aki segitene, akkor csak ez az egy marad.
2017. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
Most erősnek kell lenned, és a gyerekedre kell gondolnod. Ilyen életet nem érdemel senki. Ha végképp úgy érzed, hogy veszélyben van, akár szaladj el a rendőrségre, de mindenképpen keresd fel a hatóságokat. Csak ők tudnak segíteni. Kitartás!
2017. szept. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
45%
Hát, nekem ez kamunak tűnik! Nem mintha nem lennének ilyen állatok, de valahogy túl racionális a kérdező és túl valószerűtlen, hogy minden negatívum összejöjjön. Konkrétan az, hogy a pasi otthon dolgozik, el se megy, meg hogy megtalálta ismeretlen helyen, meg hogy sehol egy rokon, senkihez nem mer fordulni, de közben gyakorikérdésezik. Szerintem a válaszok darabszámát hizlalja.
2017. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim válasza:
76%
Látom megjöttek a károgók is. Nem értem a hitetlenkedőket, pedig mennyi ilyen van,(az én szüleim is ilyenek voltak) csak nem derül ki. Szerencsétlen ide írt egy kérdést és máris kapja, hogy kamu meg minden. Hát igen az emberi hülyeség határtalan. Aztán mikor a pasi kinyírja az asszonyt akkor is mindenki hitetlenkedik, hogy tuti kamu mi??
2017. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a Gyermekjóléti Szolgálatot. Ők segítenek abban, hogy agyermekeddel védett, titkos anyotthonba kerülj.ha nem teszed meg, a gyermekedet veszélyezteted..ezért pedig börtön is kilátásba lehet számodra is
2017. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gyors felléptem. Nagyjából elolvastam mindent. Lépek minél előbb elmegyek innen a fiammal. Segítettetek a döntésben. Egy-két nagyon régi ismerőst felkutatok már belekezdtem. Köszönöm a támogatást és a válaszokat. Szurkoljatok. Remélem hétvégére sikerül elmennem.
2017. szept. 12. 01:05
 47/61 anonim ***** válasza:
100%
Gratu
2017. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rendőrségtől segítséget kerni emailbe is. Célravezetőbb oda írni, mint ide.

Szerezz be pár filléres rejtett/álcázott kamerát, es keszits bizonyitékot....

Ha valoban olyan drámai a helyzet, akkor menni fog.

Megoldható, mett nincs 100%-ban melletted.

2017. szept. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerül. Ne add fel, meneküljetek el. Találj gyorsan munkát. Majd írd meg, hogy mi lett.
2017. szept. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire el van szeparálva akkor hogy lehet telefonja? Ráadásul internettel! Nincsenek barátai sem szülei akkor kit hívna róla?

Nem olyan rég olvastam egy könyvet "Zárt ajtók mögött" a sztori hasonló csak nem volt gyerek, de ott a pasas telefont sem engedett. Aki tényleg ilyen pszichó annak meg van a magához való esze, szerintem nem engedne telefont.

2017. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!