Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos kapcsolatból ki...

Leila7777 kérdése:

Erőszakos kapcsolatból ki hogy tudod "kimenekülni"?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk ,néha volt pár pofon de soha, mondván, hogy megérdemeltem, mert nem tudom hogyan kell beszélni vele meg hasonlók. Arra kínosan ügyel, hogy ne látszódjon semmi, a külvilág felé is teljesen más arcot mutat. Folyamatosan elnyom, leugat ha megszólalok, mindig azzal fenyeget, hogy leüt ha nem hagyom abba. Állandóan mindig úgy érzem, hogy felrobbanok teljesen elnyomva érzem magam. Nem mehetek itthonról sehová, nem lehetnek barátaim/barátnőim. Nem engedi, hogy dolgozni menjek.Teljesen elszeparál. Van gyerekünk, és teljesen kétségbe vagyok esve. Egyszer már elmentem, de megtalált úgy hogy még csak nem is tudhatta, hogy hová megyek. Olyat is mondott nekem, hogy inkább egy életre megnyomorít, de sosem engedné, hogy a gyerek az enyém lenne. Eléggé félek, éjjel nyitott szemmel alszom, kezdek teljesen paranoias lenni. Bízonyítani nem sokmindent tudok, inkább lelkileg tört meg teljesen, már megszólalni sem merek nagyon, csak egy csendes kis cselédnek érzem magam akinek némán kell ülnie ha tetszik ha nem. Szerinte vicces mikor poénból csapkod, meg szorongat meg ilyenek.

Tanácsok ha valaki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg??



2017. szept. 11. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Tényleg szó szerint nem mehetek sehová, folyamatosan szemmel tart, a telefonomat is ellenőrzi, híváslitákat kikéri minden. Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem tudom mi lenne a megoldás.
2017. szept. 11. 21:56
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

Anyaotthon megoldás lehetne a gondodra..

Legyél erős.

Szervezd meg míg ő dolgozik és lépj le minél előbb.

2017. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

Amíg dolgozik menj el valahova, ahol tudnak tanácsot adni.

Valahogy nem tudnád rögzíteni az otthoni dolgokat?

A gyerekedet semmi esetre sem hagyhatod ennél a szörnyetegnél!

Kitartást!

2017. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Amióta egyszer elmentem, azóta itthonról dolgozik. Kizár minden lehetőséget, hogy még véletlenül sem tudja elmenni. Néha rra is gondolok, hogy meghalnék csak hogy végre elmenekülhessek innen. Tudom az nem megoldás semmire, de már ez is megfordult a fejemben. Néha úgy érzem, hogy megbolondulok.
2017. szept. 11. 22:03
 15/61 A kérdező kommentje:
Én is gobdoltam már rá, hogy hangfelvételt készítsek, de félek, hogy mi történik ha észreveszi, ráadásul kiszámíthatatlan, hogy mikor milyen vagy hogy mit mond.
2017. szept. 11. 22:05
 16/61 A kérdező kommentje:
Most is titokban a fürdőkádból írtam ide, mert ki tudtam csempészni a telefonom.
2017. szept. 11. 22:06
 17/61 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom h ilyen helyzetbe kerültél! :( Mindenképp probált titokbn felvenni ahogy bánt és fenyeget. Tervelj ki előre egy helyet,kérlek könyörgöm ne gonolj arra milyen rossz lesz menj anyaotthonba a kicsivel családsegitőbe akárhova. HA elintézed h bevigyék,nem mondom h provokáld de az lenne a legjobb ha lenne nyoma.. Vagy ha megis üt egy felvételen és nincs nyoma,akkor te utána tegyél róla h legyen erről másnak nem kell tudnia! Mond a tárgyaláson v gyámügyön bárhol h azt mondta neked h ha elhagyod szörnyen hangzik de téged és a gyermeket is eltesz..... Ne hagyd annyiba kérlek ennek rossz vége lesz,hová valósi vagy ?? Tudok segiteni??? Egy 4 gyermekes anyuka..
2017. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
97%

Oviba,gyerekorvoshoz ki viszi a gyereket?ott kérj segítséget akkor.

Nagyon rossz a helyzeted!!

2017. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az illetékes család segítőbe, és mond el milyen helyzetben vagy a gyermekeddel. Ők ha jogosnak látják a félelmedet,krízis helyzetbe kerülsz.titokban fognak elvinni még az ország másik végére is ha kell.A gyermekedet ne hagyd ott egy ilyen beteg állatnak,ki tudja vele nem csinálná ugyanezt, mint most veled.Ilyenkor egy átmeneti otthonba kerülnek az anyák a gyerekekkel.Ők segítenek abban, hogy újra talpra állj.
2017. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Ketten visszük, jön mindig. Görög Sarolta privátban írtam, hogy hovávalósi vagyok, Nem mertem ide kiírni. Hátha...
2017. szept. 11. 22:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!