Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért korlátozzák direkt az...

Miért korlátozzák direkt az elvált nők a gyerek látogatását az apánál a lehető legminimálisabbra?

Figyelt kérdés
Némelyik nő, például unokatestvérem felesége elvált, úgy viselkedik, mintha a gyereke csak az övé lenne, utálja, ha az apjával kell lennie, ha öt perccel később hozza a megbeszéltnél, már ordít és tiltással fenyegetőzik. És sok családban van ez, és mindig a női fél csinálja. Miért? (Nem diszkriminatív kérdés, félre ne értsék a hölgyek, tisztelet azoknak, akik nem csinálják, de ahol ez van, mindig a női fél csinálja.)

2017. szept. 17. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert primitív, pénzéhes, utálatos nőstények. Sajnos valóban sok ilyen van. Szerintem több a szemét nő, mint férfi. Ezt nagyon nagyon sok ember alapján mondom.
2017. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Mert ezzel akarja maga felé igazolni, hogy nem ő volt a hibás a kapcsolat felbomlásában és ő a mártír anya. Magyarán önző és hiú, nem a gyerek érdekeit nézi, így próbálja elnyomni saját lelkiismeret furdalását.
2017. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Ostoba nők piti bosszúja.
2017. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Azért csinálja, mert már csak ez az egyetlen eszköze, hogy a volt párjába belerúgjon, így fejezve ki a csalódott dühét, gyűlöletét.

Ezt rendszerint azok a nők csinálják, akiket elhagytak.

Ahol közös megegyezéssel váltak, mondjuk kihűlt a kapcsolat, ott nincsenek indulatok, ezt a részét is kulturáltan intézik.

2017. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, én sem értem. Az én ismerőseim között is van ilyen, ott ráadásul a volt feleség még az apja ellen is hangolja a gyereket, hogy az ilyen meg olyan szemét, megbízhatatlan.
2017. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"és mindig a női fél csinálja."

Ez mondjuk még csak véletlenül sem igaz. Megvan ennek a "férfi változata" is. Mikor apuka szándékosan nem tartja magát a megbeszélt időhöz (és most itt nem 5 percről van szó), nem viszi időben haza, de nem írna egy sms-t hogy miért késnek, hanem hagyja hogy az anya aggódjon, van egyáltalán nem megy a gyerekért, de erről se szól, vagy nem a kijelölt időben akarja elvinni a gyereket leszarva, hogy esetleg más programjuk van, lehetne sorolni.

Szóval szerintem maradjunk abban, hogy nemtől függetlenül vannak barmok, akik a szerencsétlen gyereket próbálják felhasználni az ex-ük ellen.

2017. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért mártírkodnak itt a férfiak. A legtöbb esetben bőven megelégszenek a kéthetenti láthatással, ha pedig nem, minek egyeztek bele a bíróságon? A nők csak akkor utálják ezeket a hétvégéket, ha a pasi egy faxfej. Ha normális, akkor a nőnek is jól jönnek a szabad, gyerekmentes hétvégék.
2017. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nőként írom, hogy az ilyen nő nem normális! Ha ez nem azért van, mert mondjuk az apa alkesz, agresszív, drogos vagy ilyenek, akkor ennek a viselkedésnek semmi normális oka nem lehet.
2017. szept. 17. 15:18
 9/18 A kérdező kommentje:
És ez nem férfiak önsajnáltatása, kedves utolsó, hanem egy a gyerek szempontjából teljesen igazságtalan dolog, amiről törvényt kellene hozni. Én nem írtam bele a kérdésbe, hogy én is nő vagyok, de kihangsúlyoztam, hogy ebből nem szeretnék férfi-nő összecsapást, és nőként nem vagyok feminista. Amit ma feminizmusnak neveznek, azt az elmebetegséget is betiltanám. (Minden férfi ellenség, szemét stb. dolgok reklámozására gondolok.)
2017. szept. 17. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem azért, mert bennük erősebb a gyerekvédelmező ösztön.


A saját kapcsolataimból kiindulva, a legtöbb exemből teljesen kiábrándultam, és abszolút idiótának tartom őket, úgy érzem félreismertem őket és valójában nem jó emberek.


Tudod ki engedné a gyerekét egy olyan emberhez, akiről ilyesmiket gondol..


Pláne, ha még egy két pofon elcsattant vagy undorító mocskos beszéd, és neked olyan emberhez kell engedned a gyereked, akiről tudod, hogy képes megütni a gyengébbet és pillanatok alatt elszáll az agya és káromkodik..


Mázli, hogy senkivel nem kell megosztanom a gyerekfelügyeletet, mert gondolkozhatnék azon, hogy az az ember, akit a hátam közepére sem kívánok, vajon hogy bánik a gyerekkel, mikor senki sem látja..

2017. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!