Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért korlátozzák direkt az...

Miért korlátozzák direkt az elvált nők a gyerek látogatását az apánál a lehető legminimálisabbra?

Figyelt kérdés
Némelyik nő, például unokatestvérem felesége elvált, úgy viselkedik, mintha a gyereke csak az övé lenne, utálja, ha az apjával kell lennie, ha öt perccel később hozza a megbeszéltnél, már ordít és tiltással fenyegetőzik. És sok családban van ez, és mindig a női fél csinálja. Miért? (Nem diszkriminatív kérdés, félre ne értsék a hölgyek, tisztelet azoknak, akik nem csinálják, de ahol ez van, mindig a női fél csinálja.)

2017. szept. 17. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Nemtől függetlenül csinálják bosszúból. Én sem értem de nem ez a lényeg.

Környezetemben előforduló példák édesapáknál: nem jön megbeszél időben vagy egyáltalán nem jön nem is ír h az édesanya -akinek lenne jobb dolga- ne várja.

Megsértődik mert nem járhat kedvére a gyerekéhez, sőt volt olyan aki a zárcserén is megsértődött hisz akkor nem mehet a gyerekéhez amikor akar..azt nem érti h mindenki új életet akar kezdeni és nem akarja ha a volt férj kényér-kedvére ott ténferegjen bármikor.

Nem hív úgy jön, zavarja az anyukát a napi teendőiben.

Direkt olyan dolgokat vesz amit az anyuka nem szeretne, próbálja megvásárolni a gyerek szeretetét.

Áskálódik az anya ellen, van ha durva beszéddel(anyád egy kurava stb..)

De olyanról is tudok h őrjöngve üvöltött,mindennek elhordva a nőt (a gyerek elött) mert az anyuka levette a fotóját a falról, nyilván nem akarta nézegetni..mindezt úgy h a férfi adta be a válópert, mert nem volt neki elég egy nő.

Mint látod az emberek közt vannak aki a bosszúból, frusztrációból cselekszenek. Az a baj h kiemelted a nőket holott ez nem igaz. Csak gerjeszted a nőellenes érzelmet, mely itt az oldalon jellemző. Szerintem férfi vagy.

2017. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tévedés, utolsó. Nő vagyok. És hiszek a normális családmodellben (apa-anya-gyerek(ek)) és elítélem a radikális feministákat meg minden mai család- (és társadalomellenes megmozdulást). Nem vagyok se karrierista, se férfigyűlölő, se szingli élet hirdetője.
2017. szept. 17. 17:31
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Minket az exem szó szerint az utcára tett egyik éjjel. Szerinted? Ettől függetlenül, nem tiltottam, a gyerekek ahhoz elég nagyok, hogy eldöntsék, mennek e vagy sem. Lassan, de normalizálódott a helyzet. Viszont, van hogy aggódom, és minden normális anya aggódna is a helyemben, az exem ugyanis annyira sóher, hogy a büdös, romlott kaját is képes odaadni a gyerekeknek, mert nem veszi észre. Nem vagyok túl lelkes, mert a kisebb ezeket esetleg nem veszi észre, és már ott a gyomorrontás.

A másik, hogy rendszeresen szóbeli bántalmazásban részesít mindenkit (erről persze van írásban ezeregy bizonyíték).

És én mindezek ellenére, még nógatom a gyerekeket, hogy menjenek, nekem is kéne néha kis pihenő. Az apa viszont folyamatosan hárít, nem ér rá, "tiszteletben" tartja, hogy a gyerek 1éjszakánál többet nem óhajt nála aludni - miközben papíron ragaszkodik a félidős elhelyezéshez és a megosztott felügyelethez.

Na, erre mondj valami megoldást!

2017. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

Tévedés, utolsó. Nő vagyok. És hiszek a normális családmodellben (apa-anya-gyerek(ek)) és elítélem a radikális feministákat meg minden mai család- (és társadalomellenes megmozdulást). Nem vagyok se karrierista, se férfigyűlölő, se szingli élet hirdetője.

Rendben tégy úgy ahogy akarsz.. DE ENNEK MI KÖZE A KÉRDÉSHEZ?

Szerintem férfi vagy generálod a napi gyk-s nőgyűlöletet. Miért teszed ? ettől több vagy más nőknél?(már ha nő vagy)

2017. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos idióta, párkapcsolatra és gyereknevelésre képtelen EMBEREK (mindkét nemből) mindig vannak és lesznek. Igen, lehet, hogy az 5 perc miatti rikácsolás ált. nőktől van, de sok mást meg jó pár férfi csinál előszeretettel. Pl. bejelenteti magát minimálbérre, zsebbe kap 500e-t, és a GYEREKÉNEK hajlandó fizetni max. 20e gyerektartást, de arra is húzza a száját. Ha egyáltalán fizet. Vagy ígérgeti, hogy jön láthatásra, de cs.ik rá. Vagy elviszi a kölköt, aztán lepasszolja az anyjának, mert az új lotyóját idegesíti a gyerek...
2017. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt megsiratom a szegény férfiakat! A köcsög vérszerinti apám miért nem jött el soha a láthatásokra, amikor ott vártam, percenként kiszaladtam a ház elé, hogy jön-e már? A férfiak mocskok!
2017. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

15:59

"A saját kapcsolataimból kiindulva, a legtöbb exemből teljesen kiábrándultam, és abszolút idiótának tartom őket, úgy érzem félreismertem őket és valójában nem jó emberek. "


"A legtöbb exemből"??!

Ennyi pasas után, és akkora gyakorlattal ami neked van így választottál mindig?

...és mindig csak a pasasok voltak az "idióták"?!!

2017. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"A férfiak mocskok!"

Ilyent csak egy kulturálatlan, mocsok nő ír le!

2017. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!