Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyósjelö...

Mit csináljak, ha az anyósjelölt nem adja be a derekát? Sürgőőős!

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: a párommal már nagyon hosszú ideje vagyunk együtt és az anyukájával is jóban vagyok. A szüleimnek most lesz a 20. házassági évfordulójuk és apukám azt tervezte, hogy június 11-13-ig Nizzába utazunk és már lefoglalta a dolgokat úgy, hogy a barátomnak is. De az anyukája teljesen kiakadt, nem hajlandó kicsiny fiát elengedni, mert ez neki rossz érzés és nem tudna többet a szüleim szemébe nézni. Ők az ilyen dolgokat egyáltalán nem engedhetik meg maguknak. De hát én elmagyaráztam, hogy ez nem a pénzről szól és hogy a fia nálunk családtagnak számít stb. De semmi enyhülés...még ő van megsértődve. És a fia meg hozzávágja közben, hogy önző, csak magára gondol és hogy megfosztja őt egy fergeteges lehetőségtől. (az országon kívül még nem jártak)...segítsen valaki, valami tanács...bármi segít...
2010. máj. 27. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menjetek. legfeljebb barátod anyukája utána csináljon egy közös nagy családi ebédet, ahova meghívja a te szüleidet is. :) nehogy már a pénz miatt kimaradjon egy ilyen élmény az életetekből.
2010. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Szerintem vigyázzatok. Ha most befolyásolja a fiát, vagy a kapcsolatotokat, akkor ez később nagy zűrt okozhat. Ez már a Ti életetek, úgy éljátek, ahogy nektek jó. Az anyós ha szereti a fiát, és nem akarja elveszíteni, és ez nem csak zsarolás, előbb-utóbb megbékél.
2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A legjobb módszer:

Anyuk ez nem rólad szól. Miért akarsz megfosztani egy klassz lehetőségtől. Mi a célod ezzel? Nem tudod finanszírozni, elfogadom, de az én ajándékom, miért akarod elvenni? (én ezeket mondanám)

Irigységből fakadó buta lépések, amit ész érvekkel nagyon nehezen lehet befolyásolni.

2010. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Félti a fiát.Ami érthető.Sztem a szüleid menjenek el az anyóshoz,és ők beszéljenek vele.Beszéljék meg a szülők egymással,hogy vigyáznak majd a fiúra is mint rád,a saját gyerekükre.
2010. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet h beszéljenek a barátod szüleivel.Mondják el neki h nagyon fontos h veletek menjen hisz ő már családtagnak számít és nagyon szeretik ill h te sem éreznéd jól magad nélküle és nem azt akarják nézni h te ott búslakodsz a házassági évfordulójukon.Valami ilyesmivel menjenek oda.Ja és mondják meg h nem azért fizették be a párodat mert ezt ők vissza akarják kapni.
2010. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen durván ledorondoltad az első válaszolót!!! Pedig itt nagyon fontos, hogy kiskorú vagy nagykorú tette-e fel a kérdést!
2010. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!