Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor csúnyán...

A férjem sokszor csúnyán beszél velem meg a gyerekekkel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kint dolgozik Skóciába és mikor haza jön 2 3 nap utána kezdi. Már mondtam neki hogy változtatnia kell mert ezt én nem érdemlem. A csúnyán azt úgy értem hogy azt mondja hogy marha idióta nyomorék stb. És már mások előtt is. 9 éve vagyunk házasok.

2017. szept. 24. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem erdemes szulni a ferfiaknak, mert amig a nõ el van foglalva h anya legyen , ellássa a gyereket , fõz ,horgol , jatszik a gyerekekkel , es azt kepzeli h a ferje is ertekeli amit tesz, közben kiderul , h a ferj lenézi a tyúkanyót aki meghizott es tiszta szanalmas lett , mert folyton csak a családjának él és amúgy is mostantól bármit meg lehet vele tenni mert anyagilag kiszolgáltatott , egy hül.e hájfejü lett , eltaposnivaló féreg igaz
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy Skóciában összejött egy másik szoknyással...

:)

2017. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Itt az ideje melót keresned és lépned.


Ezt én egy illanatig nem tűrném el.

2017. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3%
Ez bizony nagy baj, több oka lehet. Elhidegült, idegei tönkrementek, boldogtalan és ezt még tetézi, hogy elveszítheti a családját. Ezért nem jó, ha az egyik házastárs külföldön dolgozik. Sokszor ez a vége. Nagyon szép szavakkal tudod ellensúlyozni és dícséretekkel annak ellenére, hogy nem érdemli meg. De van egy tanács, jóval győzd meg a gonoszt. Vagyis szégyellni fogja magát, de legyél kitartó. Ha elutazik, tanulmányozhatnád a Bibliát ami gyökeresen megváltoztatja az életeteket. Megér egy próbát!
2017. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!