Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányzó cigány hogyan birkózz...

Dohányzó cigány hogyan birkózzon meg a barátnője szüleivel?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülei elítélik a cigányokat és dohányosokat. No de én mindkettő vagyok :DD A közeljövőben valószínűleg bemutat nekik, hát félek is rendesen. Azt nem birom ki h egész nap ne gyújtsak rá (bár ezt még könnyen megoldjuk egy séta során). De a bőrszinemmel tényleg nem tudok mit kezdeni

Mégis mit tehetnék? Hogyan érjek el, egy normális kapcsolatot velük?



2017. szept. 27. 10:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
51%
Két rossz hírem is van.A cigit megérzik rajtad,meg a cigányszagot is.Én legalábbis csukott szemmel megmondom ha a közelembe van,plusz a beszédükről is felismerhetők.Ne hazudj mert őket igazolja.Vállald magad,és légy normális.Felesleges a jókisfiút játszani,mert azzal is csak magad alatt vágod a fát.Mondjuk ha nekem a gyerekem cigánnyal jönne össze, magam okolnám elsősorban,és az fix hogy hozzánk a lábad be nem tennéd.Ne haragudj én aláírom cigányba is van kivétel,de a környezetembe átvertek,kéregetnek,hangoskodnak,napi szinten a rendőrök vannak az utcába náluk.Én ezt látom nap mint nap, ez a példa...
2017. szept. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Akik 500 éve képtelenek integrálódni, akik ma is indiai szokások szerint akarnak élni, akik még a rendőröket is megtámadják, idős embereket vernek, sőt gyilkolnak fillérekért, azokkal az én gyerekem ne keveredjen rokonságba. Vannak mások is, akik nem ilyen életet élnek, de ezek a legritkább esetek. A többség nem így él. Ezt ki kell mondani, ez nem rasszizmus, ez a valóság...
2017. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
Es ha nem adsz nekik cigit, végig átkozzák a járókelõket.Velem is azt tették,voltak vagy 5.-en kéregetni akartak és gyorsan elsiettem mellettük és végig átkoztak,ameddig láttak, komolyan már a
2017. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
folyt. már a hátamon olyan fura érzést éreztem futkosni, pedig nem hiszek az átokban.
2017. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

#21

Milyen a "cigányszag" ?

2017. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
55%
Mosdatlan, cigifüstös, alkohollal, marihuánával.
2017. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
43%

A putris cigányokra valóban jellemző ez a szag,ahogy a putris magyarokra is.


Ez most egy csúnya általánosítás, te is tudod.

Nemtudom merre laksz,de azért ez a "cigányszag" megfogalmazás kicsit durva.

2017. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült a bemutatkozás? :) Túl vagy rajta?
2017. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
A bemutatás nem mostanában várható. Talán következő hónapban. Szóval jó előre gondolkodtam :DD
2017. okt. 3. 21:17
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
Utánozd Lakatos Brendont,imádni fognak haljak meg:D
2017. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!