Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy ilyen kapcsolat hosszútávú lesz?

Figyelt kérdés
Egy olyan kapcsolat ahol a két fél között 5 év van (a férfi javára), a férfi 27 éves kora előtt szeretne gyereket, de a nő 25-26 körül szeretne csak, 7-8 év múlva.
2017. szept. 30. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Eleg keves, talan 10%. Ha lafagyasztjak a pasit, amire meg ennyi eselyt sem latok, ossze lehetne hozni az optimalis szuletesi idopontot. A dolgok a valo vilagban nem igy mukodnek. A no dont szerintem ebben a kerdesben.
2017. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem a gyerekvállaláson kéne gondolkodni most jelenleg.

Számítás szerint, még mind a kettő kb 19-20 éves, tehát még nagyon fiatalok. Hova a kapkodás?

Éltek már együtt? Meg vannak már az anyagi feltételek?

Ez most nem olyan, hogy tervezünk, aztán 100%-ban minden ugyanolyan marad 6 év múlva is.


És mi van akkor, ha kiderül, hogy nem illenek össze, miután pár évet együtt éltek?

2017. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-nek, Ez egy matematikai pelda, ha a no 7 ev mulva lesz 25, akkor most 18, ha a barat 5 evvel idosebb, akkor o most 23 eves.

Tehat 18 es 23 evesek... Tenyleg fiatalok.

2017. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50-50% vagy az lesz vagy nem.
2017. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4es, igen én is ezt szoktam mondani mindenre :D

3as jól írtad és tudom, hogy fiatalok vagyunk, még nagyon komolynal se mondható a kapcsolat (1éves), de ezen gondolkodtam el tegnap. Mondhatjuk ő nekem az első, eddig jól el vagyunk és később bármi közbejöhet, de nem érzem magam olyannak aki (egy esetleges szakítás után) egyből találna mást.

2017. okt. 1. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nektek kell megbeszélni, valamelyikőtöknek engedni kell. Úgy egy kapcsolat sem tud működni, ha a két fél két különböző dolgot szeretne, és egyik sem hajlandó olyan döntést hozni, ami mindkettőjüknek megfelel.
2017. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi esély van rá, amennyit adtok neki. Én 19 vagyok (nő), párom 31. 2,5 éve vagyunk együtt. Természetesen nem tartunk még a gyerekvállalásnál, nem is erőltet semmit, mindketten tudjuk, hogy az anyagi háttérnek is meg kell lennie hozzá. Egyébként én viszonylag hamar szeretnék babát, ha minden jól megy (munkahely, fizetés), akkor 3-4-5 év múlva elkezdhetünk gondolkodni rajta.
2017. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 5év múlva (ha minden jól megy) már/még egyetemista leszek, olyan 24 leszek, ha végzek és 1-2évet szeretnék dolgozni, ha el tudok helyezkedni
2017. okt. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!