Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál anyu direkt is...

Miért csinál anyu direkt is ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szólok neki, hogy szeretnék vele beszélni, de direkt felhív mást, és mondja, hogy mindjárt jön, aztán persze órákig telefonálgat, és nem lehet hozzászólni.

Miért nyom ennyire el? Szinte felnőtt nő vagyok már én is, 20 éves, de sosem hallgatja meg amit szeretnék, most elmegyek majd ekkora jövök, utána elmeséled, meg ez a mostani, hogy direkt beszélget mással telefonon, pedig tudja, mert szóltam neki, és azt válaszolta, mindjárt jön, erre hallom, hogy nevetgél, és a semmiről beszélget valakivel.

Miért nem tud egyszer meghallgatni? Miért nem érdeklem? Biztos vagyok, hogy ő hívta, mert mondta, hogy felhívja, azt hittem fontos dologról van szó, de kb 20 perce vihorásznak, mást nem csinálnak, semmi fontos téma nincs.

Roppantul megbántott most is...


2017. okt. 1. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Húsz évesen ne legyél már ennyire gyerekes meg önállótlan. Szerintem anyud úgy gondolja, hogy ha magadra hagy, majd csak boldogulsz egyedül legalább az ilyen pitiáner dolgokkal.
2017. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az oké, de mindig ez a viselkedés is furcsa... Nekem akkor is érthetetlen, hogy miért nem mondja erre azt, hogy 'most mond gyorsan, aztán szaladok,mert dolgom van.' Előtte telefonálgat, utána legtöbbször elfeljti/ van amikor már én is, és ha nem ilyen pitiáner dologról van szó, hanem épp nagyobbról, akkor sem hallgat meg, ha meg arra kerül a sor, akkor meg 'ő miért nem tudott róla', hát így nehéz, ha sosincs 1-2 perce, néha jó lenne olyat is elmondani ami 10-15 percet venne igénybe, de azzal már oda sem megyek hozzá.
2017. okt. 1. 12:41
 13/18 A kérdező kommentje:

és ha nem így kezdek neki is ez van sajnos.

Pl nyáron: 'Anya képzeld megyünk majd nyaralni '

erre sem visszakérdezés, hogy kivel, barátnővel, párommal, vagy mégis mi, hanem ott is ugyanez a szokásos

'Mesélhetsz róla, de ígértem egy telefont', és telefonál 1 óráig, aztán igazából már arra sem emlékszik amit mesélni akartam.

Ha este bemegyek hozzá mikor már nyugi van, nem csörög a telefon, (mert rengeteg barátnője van, plusz a párja), akkor meg sorozat, vagy már álmos...

2017. okt. 1. 12:44
 14/18 A kérdező kommentje:

És éppen iménti pillanatban elhangzott dolog:

Kérdezek tőle valamit, erre a válasza, teljesen bunkó stílusban 'nem érdekel'... És van egy ilyen, és rajtam meg a nevetgélés, hogy milyen vicces volt, hogy anyu így leépített, csak azt nem értem ez konkrétan mire jó, miért nem lehet normálisan megválaszolni egy kérdést? Semmi oka nem volt rá azt mondania, hogy nem érdekli, mert nem olyanhoz kapcsolódó , ami bosszanthatja, csak utána jókat nevettek vele, hogy hogyan lekoptatott.

Máshol persze büszkén meséli, milyen anyuka, mi mindent megtesz, igenám, de ezekről az akcióiról soha senkinek nem beszél...

2017. okt. 1. 13:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Te biztis 20 éves vagy? O.o
2017. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na most jön az, hogy ez senki szerint egyátalán nem bántó... Érdekes minden kérdésnél, ahol fiatal teszi fel , ez van, túl reagálja, ez nem probléma, így mindenkinél így a normális.

Kár, hogy mástól nem hallom, és valószínűleg csak nálunk csinálja ezt, és máshol letudnak ülni megbeszélni dolgokat, és lehet kérdezni a szülőtől, ha épp valamit tudni szeretnék,mert úgy érzem abban ő tapasztaltabb..

Itt szerintem rengetegen ugyancsak nem normálisak, hogy ez mindenki szerint így tökéletes, és mindenhol ilyen a családi idill...

2017. okt. 1. 14:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk az már szerintem is jó nagy taplóság, hogy ilyen stílusban beszél veled, ráadásul mások előtt, aztán még vihognak rajta...A helyedben én is ugyanezt csinálnám vele, ha hozzám szólna, flegmán csak annyit válaszolnék, hogy nem érdekel.
2017. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lassan én is ott tartok már, hogy akivel hosszabban akarok beszélni, azt telefonon hívom fel, mert amúgy bárkivel beszélek, amint megcsörren a telefonja, onnantól az az elsődleges, te meg mondat közben ott vagy felejtve.
2017. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!