Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült a megcsalást...

Hogyan sikerült a megcsalást feldolgozni házasságban? Olyan felek tapasztalatait várom, akik meg tudtak bocsátani párjuknak, és sikerült újrakezdeni.

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 11:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

A húgom megbocsájtott a férjének, aztán 2 éven belül elváltak...

Semmi értelme ennek...

2017. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
Engem megcsaltak, és voltam olyan hülye hogy megbocsájtottam. Másodjára is megcsalt, mikor 6 hónapos terhes voltam a fiunkkal. Azt már nem bocsájtottam meg, akárhogy könyörgött.
2017. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

5-ös: "Aztán mikor elmúlt a mérgem más szemszögből is átgondoltam. miért tette ? és rájöttem nem csak az ő hibája volt !! Kettő hibás kell. El lett hanyagolva érzelmileg, szexuálisan, minden téren ."


Dehogy is hibás mindkettö!!! Ha valamelyik félnek valami nem tetszik, akkor VAGY szól és megbeszélik/megoldják közösen, VAGY lezárja a kapcsolatot, de a megcsalás SOSEM jogos vagy elfogadható!

2017. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%

"Csak " érzelmi megcsalás volt, ráadásul a "barátnőmmel".


Leültettem, elmondtam neki, ő persze tagadta. Erre megnyitottam neki a csajjal folytatott beszélgetésemet, amiből egyértelművé vált számomra, hogy mindent elmond neki és kibeszélnek.

Ezt vállrándítással elintézte, ellenben egy csomó barmomságot a fejemre olvasott, meg "hogyha te..." és társai.

Végighallgattam, válaszoltam neki - amire szintúgy leszarom-felelt jött, én meg összecuccoltam és hazajöttem tőle.


Ennek két és fél éve. A csaj házas, én kapcsolatban élek, ex egyedül van.

2017. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

De egyik rokonomat évekig csalta a férje.

Hol visszament hozzá, hol az új nőhöz ment, a nőci meg újból és újból visszafogadta, mígnem teljesen tönkrement benne.

Három éve már, hogy otthagyta és megalázta a férje (jó ő is hülye volt), de 100% ha mostk italálná, hogy visszamegy ő simán visszafogadná.


Az emberi ostobaság határtalan.

2017. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
58%
Mi akkor ugyan még nem voltunk hazasok,de a megcsalas része érdekelt a legkevésbé...az sokkal inkabb szíven ütött,hogy azt mondta nem tudja mit érez irántam...ezután költöztem el..aztan szépen lassan megbeszéltünk mindent,mi vezetett odáig,stb...pár hónappal kesobb osszehazasodtunk...eletunk legnagyobb hibája lett volna szakítani,sokkal kozelebb kerultunk egymashoz es azota is toretlen a szerelem már 8 éve.
2017. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Párkapcsolati terápiával.

Egyéjszakás kaland volt egy ismeretlen nővel, azonnal elmondta, megbeszéltük. Nem hazudozott és nem tervezte, ilyen szempontból nem támadott hátba - persze ezt nem így gondoltam az elején.

Sokat tett azért hogy helyrejöjjünk, abban nem kételkedtem hogy megbánta és visszacsinálná. Nem okolt engem, nem tolta rám a felelősséget mint sok férfi.


Amiben nekem nagyon sokat segített a szakember, hogy úgy gondoltuk át a dolgot mintha nem lennének gyerekek, közös ház-hitel, hanem csak mi ketten. Rájöttem hogy mennyire szerelmes vagyok még mindig a férjembe, hogy milyen rossz lenne nélküle a mindennapokban.


Nem volt egyszerű, volt amikor lépni akartam. Már több, mint 5 éve, jól döntöttünk hogy nem adtuk fel.

2017. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Hűtlennek megbocsátani arra jó,hogy utána az illető a hibáiból tanulva jobban elrejtse az afférjait,neked meg végig az járjon a fejedben,vajon most merre is jár a választottad.Az élet túl rövid ahhoz,hogy hűtlenekkel pazaroljuk el és ez igaz akkor is ha gyerek van,kiskutya,közös ház,bármi.Semmi nem éri meg a bizonytalanságot egy ilyen ember mellett,maximum az ember már annyira kevésre tartja magát,hogy megmarad a pocsék életben,hitegeti magát.Aztán 30 évvel később visszanéz mindenre és a tenyereibe hajtja a fejét,hogy elmúlt a fiatalsága.
2017. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%
#5, #6: Érdekes, te nem úgy kezelted a problémákat, hogy megcsaltad. A férjed miért? Ne csodálkozz, ha majd újból megismétlődik a dolog.
2017. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy.baratnom is megtette aztán csaltak tovább.par évet meg nyuglodtek és válás lett belole
2017. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!