Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült a megcsalást...

Hogyan sikerült a megcsalást feldolgozni házasságban? Olyan felek tapasztalatait várom, akik meg tudtak bocsátani párjuknak, és sikerült újrakezdeni.

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 11:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
21%

Azért az nem igaz, hogy aki félrekúr, az nem becsüli a párját, tojik rá, stb.

Én nagyon szeretem a páromat, tisztelem, becsülöm, mégis akad egy-két férfi a környezetemben, akikkel szívesen félrekúrnék.

2017. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%

És nincsenek problémáink a kapcsolatunkban. Minden kerek.

Talán pont ezért is vagyok kalandozós hangulatban, mert nehézségektől mentes az életem. Ha gondjaink lennének a párommal, vagy másmilyen gondok, akkor kisebb dolgom is fontosabb lenne annál, hogy a vonzó kollégáimmal flörtöljek.

De így, hogy minden oké, így kapható lennék kalandokra, nincsenek olyan problémáim, amik elterelnék az effajta szórakozásról a figyelmemet. Igaz a mondás, a kutya is jó dolgában vész meg.

2017. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
És azért feküdnék le velük szívesen, mert érzelmileg vonzódom hozzájuk. Külsőre, alakra teljesen átlagosak, a személyiségük az, ami vonz. Mindkettőjük lehetne a párom, nagyon szívesen elfogadnám őket, ha egyedülálló lennék.
2017. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó.Szerintem nem az volt a kérés,hogy részletezze már valaki hogy mi egy lelketlen ribizli mozgatórugója.bocsika
2017. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok sem lelketlen, sem ribizli. Söprögess a saját házad táján, ne másokat ócsárolj.
2017. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerencsére én nem ilyen vagyok mint te,ezügyben nincs mit söprögetnem.
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
21es, és akkor gondolom annak is örülsz ha a férjed lép félre igaz?
2017. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
27-es,én is erre gondoltam.Hisz ez a szeretet,tisztelet,megbecsülés jele.És hogy minden rendben van a kapcsolatukban.Remélem jó sok p...ncit látogat a szívszerelme,a kis hölgy érdekében írom ezt :D
2017. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

2019-őszén a feleségem úgy érezte, hogy nem boldog 25 év után a házasságunkban, s az egyik kollégájával 6 héten keresztül szerelmi kapcsolatot épített ki.

Én 55 éves vagyok, Ő 47.

Az autójába ült be, s az utolsó alkalommal leszopta.

Ezt nem vallotta be nekem, csak éreztem, hogy valami gond van a kapcsolatunkban.

A rá következő egy évben többször mondta, hogy nem szeret, de én is próbáltam változni.

Azt éreztette velem, hogy rendeződik a kapcsolatunk.

Végül tavaly novemberben bevallotta, hogy megcsalt.

Mondtam neki, hogy megbocsájtok, de a továbbiakban a kapcsolatunk rendezéséért tevékenykedjen.

Ez sok volt neki, elhagyott.

Ezután az anyagiakat rendeztük, én maradtam a házban, Ő vett lakást magának.

Februárban bepasizott, hétvégi kapcsolatot épített ki.

Viszont egyszer úgy alakúlt, hogy elmentem hozzá, s sexeltünk.

Nekem nem volt partnerem.

Megfogalmazódott bennem, hogy milyen nő lett.

Megcsalt engemet korábban, most meg az új barátját velem.

Erre azt mondta, hogy csak velem volt képes erre, mert a férje voltam.

Szeretem, én még mindig képes volnék újra rendezni a kapcsolatot vele.

Igaz talán nehéz lenne a részéről, mert az utóbbi időben mondtunk csúnyá dolgokat egymásra.

Én ezeket eltudnám felejteni, hisz a fájdalom miatt voltak ezek a szavak.

Megtudnátok bízni egy ilyen nőben, aki megcsalja a férjét, majd az új barátját velem?

2021. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
26%

Erre nemigen tudok választ adni, hogy meg tudnék-e benne bízni, de az biztos, hogy ezt az új barátját nem csalta meg. Együtt sem éltek! Ameddig egy pár nem költözik össze, addig nem várható el a hűség, addig nyugodtan lehet menni másokkal is találkozni, hiszen ekkor még az ember keresi a párját. Akár párhuzamosan is futtathat ilyen "hétvégi" kapcsolatokat bárki. Akár csak ismerkedés szintjén, lehet aktív társkereső portálon, akár a szexet illetően is lehet több partner.

Aztán amikor már mind a ketten úgy érzik, hogy a másik a megfelelő partner, akivel szívesen összeköltöznének, és monogám kapcsolatban lennének, akkor onnantól kezdve tenniük kell az ügy érdekében, vagyis az összeköltözéssel jelzik a másik felé, meg a világnak is, hogy ők egy pár lettek, más nem fér már bele a kapcsolatukba, ők elköteleződtek egymás felé.

De lehet, hogy soha fel sem merült a volt feleséged meg az új barátja között az, hogy valaha is összeköltöznek, és talán soha nem is fog, mert nincsenek, nem lesznek egymással ilyen terveik.

2021. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!