Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazat keszülünk venni ferjemme...

Hazat keszülünk venni ferjemmel! Neztem egy dragat, most epül! A csaladfö problemaja egyedül az, hogy miert nem raknak bele beepitett konyhabutort ennyi penzert! Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Ezert nem is akarja megnezni! 10millioval többert pedig kinezett egy masikat, amibe teljesült a vagya, van egy 10 eves konyha (mint a haz) igy nem kell vizvezetekszerelöt hivni! Terithetelen ezzel a konyhas dologgal kapcsolatban....
2017. okt. 12. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy nem kerül 10 millába egy konyhabútor építés, gondolkozzon kicsit. Talán vízvezetékszerelő fóbiája van? :)
2017. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Lehet fel hogy összeszüröm a levet valamelyik munkassal amig ö dolgozik! :D HAHA
2017. okt. 12. 22:38
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Mi van hulyegyerek, unatkozol mert nincs lecke?
2017. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valami hast a fejembe, amig nem tudok Höhe tenni, eszembe jutott du az oldal es feltettem a kerdest. En unatkozom jobban vagy te kedvesem?
2017. okt. 12. 22:52
 5/18 A kérdező kommentje:
Valami jart a fejemben, amit nem tudtam hova tenni. Feltettem az oldalon a kerdesem. Melyikünk unatkozom jobban?
2017. okt. 12. 22:54
 6/18 A kérdező kommentje:
Szemet okostelefon :D Inkabb hadjuk az egeszet, mert csak en jövök ki rosszul :D
2017. okt. 12. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
:D Najó ez aranyos.
2017. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez a "hadjuk" inkább rémisztő, mint aranyos.

És ez nem az okostelefon.

2017. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Én azért leülnék vele és megkérdezném, hogy esetleg nyert a lottón, hogy ennyire elhanyagolható összeg neki az a 10misi?

Egyébként azt remélem te is tudod, vagy legalább sejted, hogy itt piszkosul nem a konyháról van szó. Valami sumák van a háttérben, mert épeszű ember nem dob ki 10milliót csak így az ablakon, ha annak nincs valami nagyon komoly oka (vagy ha csak nem vagytok milliárdosok). Csak mondok valamit, nem lehet, hogy tartozása van? Úgy értem, hogy nem banknak, hanem ilyen rosszarcú egyéneknek, és azért kell azt a konkrét házat megvenni, és így az árban benne van a tartozás is?

Jó persze, ez elég valószínűtlen, de érted mire akarok kilyukadni. Valami nem tiszta itt.

2017. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
69%
Ki lehet kapcsolni a javítást, szótárat stb. bármelyik telefonon. Nálam ez az elsők között van, így nem leszünk vicces eljárások. :D Vagy vicces elírások. :D
2017. okt. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!