Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazat keszülünk venni ferjemme...

Hazat keszülünk venni ferjemmel! Neztem egy dragat, most epül! A csaladfö problemaja egyedül az, hogy miert nem raknak bele beepitett konyhabutort ennyi penzert! Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Ezert nem is akarja megnezni! 10millioval többert pedig kinezett egy masikat, amibe teljesült a vagya, van egy 10 eves konyha (mint a haz) igy nem kell vizvezetekszerelöt hivni! Terithetelen ezzel a konyhas dologgal kapcsolatban....
2017. okt. 12. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

10 milkóval kevesebb úgy a hitel.


Hej lesz még adósmentés ebbe az országba.

2017. okt. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha szerinte tiz misi egy konyhabutor... én NEM mennék ebbe bele, vagy lottomilliárdos, hogy csak úgy szórja a pénzt?
2017. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Ennyit én nem adnék ki babaházakért, de ti tudjátok. Ja, olyan igazi, felnőtteknek való házat ne vegyetek, ha ezt sem tudjátok megoldani! Hjaj, mi lenne ott veletek!
2017. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Azért egy új konyhabútor nem kerül 10millába, ezt tudja a férjed?
2017. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Azért is fura, mert egy férfi nemigen szokott a konyhával foglalkozni.

Ha csak nem olyan a családi felállás, hogy a férj felségterülete a konyha, mindig ő főz, ő mosogat (pl. mert ez a hobbija).


Kérdésedre válaszolva:

Ilyenkor az van, hogy a felek leülnek és megpróbálnak kompromisszumra jutni. Ha nem sikerül, akkor egyik házat sem veszik meg, hanem várnak, amíg akad olyan, ami mindkettőjüknek megfelel.


De az írod, amit te kinéztél, az is drága, pont ezért rágott be a férjed.

Nézzetek ki egy olcsóbbat, és lehet, hogy ott a beépített konyhabútor hiánya nem fogja zavarni.

2017. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Valósíznű, hogy irreálisan drága a ház ahhoz képest, amilyennek tűnik, csak neked megtetszett vmiért (juj, cukcsi a kiskert, közel laknánk Jucushoz, szép a fal színe az alapján, amit az épülés során láttál, közel van a kedvenc cukcsi cukrászdám, zöldebb a közeli játszótér gyepje, ilyesmik), plusz most ÉPÜL, tehát nem látjátok, milyen lesz, ha kész lesz. Sztem inkább kifogás, hogy ne dobjatok ki irreálisan több pénzt egy olyan házra, ami nem éri meg és nem is nézhet benne körbe.
2017. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

ujepitesu lakasokba nem raknak konyhabutort es ha igen at a legolcsobb legrosszabb minosegut


egy jo konyhabutor beepitese nagyon kolcseges

en is igy vettem lakast, kineztem egyet az IKEA-ban, gondoltam OK, kibirom

aztan jottek hozza a pluszkoltsegek, kulon szallitas, kulon szereles, a szerelok nem kotik be a vizet, kulon kellett vizvezetekszerelot hivni, villanyszerelot, asztalost mert az IKEA-sok elrontottak ezt azt .....

volt a konyhabutor 500e, beszereles 300e es gepek 200e

jah es ez 10nm

2017. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Dobjatok fel egy húszforintost, hogy melyik ház legyen.:D Vagy vegyetek egy telket, és építtessetek házat. Megjegyzem, ha most épül az általad kinézett ház, biztos vagyok benne, hogy a kivitelezővel lehet (némi plusz pénzért) olyan szerződést kötni, amiben az általatok választott konyhabútor beépítése is benne van.
2017. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!