Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik ennyit a...

Miért foglalkozik ennyit a volt feleségével?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha kérdezem, vagy ha rászólok, akkor csak annyit mond, hogy hát mert nála van a gyerek. Ez oké.

De napi szinten téma a nő, folyamatosan szidja. Már unom hallgatni. Mindig a volt feleségével és annak élettársával foglalkozik, hogy hova mennek, mikor jönnek, biztos nem szexelnek sokat, mert vele sem szexelt az asszony...stb.


Miért abban a pékségben veszi a péksütit a gyereknek, miért nem abban.... egyszerűen bármibe, tényleg bármibe képes belekötni. Ha főzök/sütök valamit, abból is a volt feleségére asszociál, hogy na ő nem tudna ilyet, mert mindig star szakács volt. Ha felveszek egy szép ruhát, akkor a volt feleségén ez biztos nem így mutatna.. stb.


Pedig amúgy a csaj teljesen normális velem/velünk. Nem patáliázik, amikor megyünk a gyerkőcért, kávéval kínál, érdeklődik...stb.


Persze megkaptam hogy ne legyek már ilyen kedves vele, mert ez neki rosszul esik, ne csevegjek vele...

Pedig a kisfiú érdeke is, hogy lássa normális a viszony.


Lassan már kezdem azt gondolni, hogy még mindig szereti és féltékeny. De ezt persze tagadja.


2017. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
Valamit még biztosan érez iránta. Vagy még mindig szereti, és azért bántja, hogy a volt feleség tovább tudott lépni, és új férfival él. De arra is van esély, hogy épp az ellenkezője. Annyira utálja, hogy mindenbe bele tud kötni, és gonoszkodni a háta mögött.
2017. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy valami sértődöttség van benne ?? Talán őt rúgták ki/hagyták el ??
2017. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%

Előzőekkel értek egyet.

Akit már el engedtem arra biztos nem fröcsögök már tovább.

És pláne nem hasonlítgatom a jelenlegi páromhoz még akkor sem, ha azt mondom, hogy az új párom a jobb.

Ő próbálja magának bizonygatni, hogy te mindenben jobb vagy. Ez már eleve fura. Én sem lennék a helyedben ilyen pótlék...

2017. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%

"Akit már el engedtem arra biztos nem fröcsögök már tovább." - izé, ha javasolhatom, nem női lélekkel kell megmagyarázni a férfilélek rejtelmeit... itt egyszerűen annyiról lehet szó, hogy az ex valamilyen módon belegyalogolt a Kérdező párjának büszkeségébe - és ez az, amin a férfiak jó része (magamat is ideértve) nem tudja, meg nem is akarja túltenni magát, amíg meg nem tudja torolni azt, mint a Ludas Matyi...

Kérdező, neked azt tudom javasolni, hogy a lehető legkevesebbet foglalkozz a témával, és csak arra vigyázz, hogy semmiben, semmilyen módon ne kerülj a kettőjük közti frontvonalra.

(nekem anyámmal van ilyen "viszonyom", és a párom nagyon bölcsen abszolút kihagyta magát belőle, soha szóba se hozza nekem a témát semmilyen módon)

2017. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos, hogy szereti, szimplán csak egy s.fej.
2017. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
14es válaszoló! én ezt értem, de úgy akar "Ludas Matyi" lenni, hogy állandóan az új párnak szídja azt amit már le kellett volna zárni? Még azelőtt, hogy a kérdezővel megismerkedett.
2017. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igazatok van, vagy még mindig szereti vagy bosszút forral ellene. Én a helyedben szakítanék vele.
2017. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%

"hogy állandóan az új párnak szídja azt amit már le kellett volna zárni? Még azelőtt, hogy a kérdezővel megismerkedett." - pont azt írom, hogy van, amit nem tud az ember lezárni, amíg igazságot nem tesz, már a saját szemszöge szerint. Hogy épp az új párnak szidja, annak két okát tudom elképzelni:

1, Pótcselekvés, mert érdemit nem tud tenni a férfi az exe ellen

2, A Kérdező óvatlanul és naivan besétált a frontvonalra azzal, hogy véleményt formált, netán számon kért valamit az ex-szel vagy a gyerekkel kapcsolatban.

Mondom, a saját páromat tudom említeni pozitív példaként, aki 20 év alatt soha - érted? SOHA - sem hozta szóba anyámat, se a személyét, se a hozzá fűződő viszonyomat.

2017. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a példa nem nagyon állja meg a helyét.

A te párod valóban bölcsen be látta, hogy ne befolyásoljon annyira sem téged ebben, hogy bele szól.

Az anyukádról, HA te beszélsz folyton az érthető az egy olyan kapcsolat amit nem tudsz lezárni (ez most feltételezés, ha így van), neked másik anyukád nem lesz akire az időt kéne fordítani a múltbeli helyett...

2017. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
"Lassan már kezdem azt gondolni, hogy még mindig szereti és féltékeny. " - ezt jól látod. Ezek után gondold át, te miért is vagy mellette...
2017. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!