Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik ennyit a...

Miért foglalkozik ennyit a volt feleségével?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha kérdezem, vagy ha rászólok, akkor csak annyit mond, hogy hát mert nála van a gyerek. Ez oké.

De napi szinten téma a nő, folyamatosan szidja. Már unom hallgatni. Mindig a volt feleségével és annak élettársával foglalkozik, hogy hova mennek, mikor jönnek, biztos nem szexelnek sokat, mert vele sem szexelt az asszony...stb.


Miért abban a pékségben veszi a péksütit a gyereknek, miért nem abban.... egyszerűen bármibe, tényleg bármibe képes belekötni. Ha főzök/sütök valamit, abból is a volt feleségére asszociál, hogy na ő nem tudna ilyet, mert mindig star szakács volt. Ha felveszek egy szép ruhát, akkor a volt feleségén ez biztos nem így mutatna.. stb.


Pedig amúgy a csaj teljesen normális velem/velünk. Nem patáliázik, amikor megyünk a gyerkőcért, kávéval kínál, érdeklődik...stb.


Persze megkaptam hogy ne legyek már ilyen kedves vele, mert ez neki rosszul esik, ne csevegjek vele...

Pedig a kisfiú érdeke is, hogy lássa normális a viszony.


Lassan már kezdem azt gondolni, hogy még mindig szereti és féltékeny. De ezt persze tagadja.


2017. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
80%
"14-es írja, hogy az ex valószínűleg belegyalogolt a párom büszkeségébe. Hát ez nem így van, mert ő volt a hűtlen hozzá. (nem velem, én később kerültem a képbe)" - nézd Kérdező, a "megcsaláááááás" és a büszkeségbe való belegyaloglás nem feltétlen azonos fogalom, sőt... amikor én említettem "a dolgokat, amin nem lehet túl tennie magát az embernek" spec ez a dolog az eszembe sem jutott, szerintem tipikusan nem az a kategória.
2017. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ez most qurrrrva hasznos válasz volt.
2017. okt. 18. 19:54
 33/36 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező (#32) ha arra inspirál, hogy elgondolkozz, mi lehet a párod valódi baja az exével, akkor talán a leghasznosabb:) Más ezt nem fogja tudni neked megmondani, mert semmit se tud róluk, se a kapcsolatukról.
2017. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
83%
... bár ha találgatnom kell a csepegtetett info-morzsákból, arra tippelnék, hogy a párod exe a gyerekszülés után anyuka-üzemmódban létezett, és hanyagolta a párodat. Ennek szokott a folyománya lenni egy idő után a külső kapcsolat, pláne ", biztos nem szexelnek sokat, mert vele sem szexelt az asszony...stb." felhanggal.
2017. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34%
28# hagyjuk már ezt a baromásgot... Nők meg férfiak... Egy embernek a gyereke kell, hogy legyen a legfontosabb, nem a sérelmei... De ezek szerint te is ilyen sebnyalogató kisfiú vagy.
2017. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
80%

"Egy embernek a gyereke kell, hogy legyen a legfontosabb" - mondod te, mert neked ez a véleményed. Ahogy másnak meg más... nekem pl. világ életemben a PÁROM volt az első, és én meg azt gondolom, hogy ez így van jól.

"De ezek szerint te is ilyen sebnyalogató kisfiú vagy." - még tiszta szerencse, ha a hozzád hasonló gondolkodással bírók ezt így látják, így nem fenyeget az a veszély, hogy egy "anyatigris" spermadonornak és eltartóbaleknak - ismertebb eufemizmussal "férj-, és apának valónak" - néz. De ez mellékes is, megvan a saját párom 20 éve, nem is tartok igényt mások érdeklődésére.


Visszatéve a Kérdező problémájára, ha véletlenül helyes a feltételezésem a párja és az ex konfliktusáról, akkor azt kell mondanom, hogy nem ideális társak ők egymásnak az idő jelen pillanatában, sokkal könnyebb lenne neki egy olyan nővel, aki udvariasan de távolságot tart az extől is, meg a gyerektől is. Kérdező ideális utód az ex számára (nem véletlen a pozitív viszonyulása), ideális "mostoha" a gyerek számára, de nem ideális társ a férfinek, jelentősen megnehezíti számára a problémáin való túllépést.

De mondom, ez csak akkor áll, ha ráhibáztam a konfliktus okára.

2017. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!