Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromnak noi parfum illatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromnak noi parfum illatu a pulcsija, nem mindenhol, megszagiztam, hogy kimossam e. Rakerdeztem, hogy miert olyan, o azt mondta, hogy az csak a fustgep miatt van. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Hozzaztteszem, reggel mikor hazajott az elso mondata az volt, hogy eskuszom, hogy nem csaltalak meg. Es igy eleg furcsa a szamomra
2017. okt. 23. 23:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Mint amikor a gyerek mondja, hogy nem kell pisilni. Valamivel fel kell dobni az éjszakai műszakot.
2017. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Biztos hogy megcsal. Ha elalszik, vágd el a torkát.
2017. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Engem ott vesztettél el, hogy "megszagiztam".


Ha nekem ilyen affektáló muff lenne a csajom, én is megcsalnálak.

2017. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az, hogy egyutt elunk, es szedem ossze a ruhakat mosni, azzal semmi problema szerintem, az meg, hogy rajta volt par orat egy pulcsi es megszagoltam, hogy kimossam e, szerintem azzal sincs, gondolom anyud/parod is volt, hogy igy "nezte" meg a ruhakat. Azert beteg nem vagyok, hogy atnezzem.
2017. okt. 23. 23:51
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Szeritem ha egy ferfi ruhaja noi parfumszagot araszt, es nem azt amit te hasznalsz akkor a helyzet egyertelmu.
2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egy parfumom sem ilyen, es onnan tudom, hogy mas noi parfum, mert ismerem ezt az illatot, anyum tesoja ugyanezt hasznalja.
2017. okt. 24. 00:04
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor anyud tesójával csal.
2017. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
O velem volt. :)
2017. okt. 24. 00:14
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

A füstgépes magyarázatot nem értem, amúgy kevés az infó.

Ha nekem mondja a párom, hogy nem csalt meg, akkor megkérdezem, hogy mégis mi a lótúróért mondja ezt, érkezni fog poénos ismerőstől egy kompromittáló kép, de az csak poén volt? Tuti rákérdeznék, mert fura és én iszonyú kíváncsi fajta.


De lehet, hogy te nálam féltékenyebb vagy (az én féltékenységi képességem határozottan negatív szám, szóval ez borítékolható) s a parfüm miatt mondta, sejtvén, hogy ilyen jelnél kombinálsz.


Nem lehet tudni, mi történt. Kismillió magyarázatot tudnék a parfümre, nekem ez nem jelent semmit, de persze sok hűtlen fickó akad eme világban.

2017. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elvileg azert mondta, mert reggel mikor felkeltett biztos az volt az eszembe, hogy tuti megcsalt.. azt sem tuddtam melyik vilagban vagyok :D
2017. okt. 24. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!