Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek könnyebben a...

Hogyan beszéljek könnyebben a csajokról a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy nagyon nehezen beszélek a szüleimmel a lányokról, vagy akár a szexről. Sose volt ez nálunk olyan mindennapi téma, de mondták, ha bármi van, nyugodtan kérdezzek, mondjam el, ha bármi van. De én egyszerűen nem tudok könnyen beszélni velük erröl, fura, mintha zavarban lennék vagy mintha olyat tennék, amit nem szabad és majd büntetést kapok érte. De ez akkora hülyeség, nem értem, miért így fogom fel...most is megismerkedtem egy lánnyal, tali már meg is van beszélve, de nem merem elmondani nekik.

Ha bárkinek van valami ötelete, ezen hogyan tudnék változtatni, az kérem, írja le. Vagy akár arra is kíváncsi lennék, ki hogyan hozta fel, ha hasonló dolog volt.


Előre is köszönöm! :)


2017. nov. 1. 01:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést. Az kimaradt, hogy 19/F
2017. nov. 1. 01:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális hogy így érzel, így gondolod. Őszintén, szerintem szaftos részletekre nem is kíváncsiak. De mi ez hogy nem mered? Egyébként meg nem kell életed minden apró részletéről beszámolnod nekik, maholnap felnőtt vagy már. Ha komolyabbra fordul elmondod aztán kész. Ha a kalandokat akarod megosztani valakivel, arra ott vannak a barátok, haverok, velük részletesebben is lehet akár xD Hidd el, a szüleidnek is kínos lenne ha túl mélyre mennétek a témában.
2017. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy minden apró részletre kíváncsiak. Csak egyszerűen nem merem felhozni, hogy most van egy csaj, akivel lehet komolyabb lesz a dolog. Pedig a lány is nagyon aranyos, biztos szimpatikus lenne nekik.
2017. nov. 1. 02:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülővel kezdd, tehát ne akkor kezdd, amikor mindkettő ott van. Egyszerűen annyit mondj, hogy megismertél valakit és lesz találkozótok. Onnan majd alakul, biztos kérdeznek majd valamit, arra válaszolsz stb.
2017. nov. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos erre nincs "csodaszer" szóval ha úgy érzed el akarod mondani akkor muszáj lesz erőt venni magadon. Biztos nem esznek meg érte :) Üljetek le vagy akár közös étkezésnél.
2017. nov. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kérek még egy kis pénzt mert mozi után beülünk "Bözsivel" el cukrászdába. Valahogy így adhattam elő ennyi idősen.:D Nem kell ezt ennyire túllihegni, szerintem apád már biztosan várja mikor dicsekedhet el a haveroknak azzal, hogy becsajozott a fia. Elég ha annyit szólsz, hogy megyek ide vagy oda "Katival" ennyi elég is, utána csak válaszolgatnod kell ha érdekli őket a dolog. Lazán barátom ők a szüleid, nem az ítélőszék, szeretnek téged.:D
2017. nov. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell elmondanod a szüleidnek, majd akkor elég lesz ha komolyra fordul.De egyébként vedd lazán ha kérdezik hogy hova mész mond el nekik őszintén!
2017. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, hogy nekik milyen volt az első randi? Hány évesek voltak, milyen volt az illető...stb. "Interjúztasd" őket. :-)

Ezzel oldod a légkört. Biztos ők is szívesen visszaemlékeznek és mesélnek majd róla. Jobb lesz a hangulat, kevésbé lesznek negatívak és benned is elmúlik a feszültség.

2017. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsaitokat, megfogadom őket! :)


Szép estét mindenkinek!

2017. nov. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!