Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
62%
menjél könyvtárba tanulni, vagy most jó idő van, ülj ki a parkba
2017. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
78%

A könyvtár tényleg jó ötlet, ha olyan helyen laksz, ahol van! Így 30+ fokban a park most sajnos annyira nem :-(

Van saját szobád, ahová be tudsz zárkózni? Mert ha igen, akkor egy füldugó is sokat javíthat a helyzeten!

2017. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá


Gratulálok, akkor külföldön biztos meg tudsz élni, ott csak triplája az albérlet...


Alkalmazkodni mindaddig kénytelen leszel mindenhol, amíg nem tudsz önálló otthont teremteni, ahol csak egyedül lehetsz.

Gondolom nem reggeltől estig tanulsz. Beszéld meg a nővéreddel, hogy neked szükséged van némi nyugalomra, tanulási időre, ami legyen napi 2-3 óra, akkor menjenek el a gyerekekkel játszótérre, vagy akárhova, de akkor szeretnél nyugiban lenni. Nem hinném, hogy ezt nem lehet kivitelezni főleg úgy, hogy nem is ott laknak, csak sűrűn járnak oda.

2017. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:
Igen, saját szoba van, viszont a szomszéd szobában vannak sokat a gyerekek. Egyelőre váltogatom a helyszíneket, mindig ott vagyok ahol nyugi van. Amúgy nem a gyerekekkel van bajom, amikor ráérek akkor játszom velük, csak picit sok néha.
2017. jún. 28. 12:28
 5/111 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, ezért is maradtam itthon még, mert kint sem lenne biztos, hogy saját fizetésből egyedül is megélni.
2017. jún. 28. 12:31
 6/111 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha ennyire derogál a társbérlet, akkor maradj csak otthon és tűrd. Azt pedig már most elfelejtheted, hogy ilyen gyenge nyelvtudás mellett, komolyabb szakmai tapasztalat nélkül képes leszel külföldön egyedül lakást bérelni.
2017. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:
További építő jellegű hozzászólás?...
2017. jún. 28. 12:40
 8/111 anonim ***** válasza:
91%
Ez a realitás, akár tetszik, akár nem. Ha angol nyelvterületen gondolkozol EU-n belül, akkor pl. Angliában az esetek legnagyobb részében ki sem adnak elsőre lakást (amíg nincs leinformálható credit historyd), hacsak nem fizetsz ki minimum 6 hónap kauciót, ami rengeteg pénz - bár maga az albérlet is annyi, szétnézhetsz nyugodtan a gumtree.co.uk oldalon. Írországban vidéken még találhatsz egy lyukat 600 euró + rezsi környékén, Dublinban pedig ahol a legtöbb munka van, kb a duplájával kell számolnod (daft.ie, ha szeretnél szétnézni az árakkal kapcsolatban). Szóval vagy átgondolod a közös albérletet, vagy maradsz amíg nem tudsz elköltözni, ez van. Ha valaki képtelen bizonyos helyzetekben alkalmazkodni, akár időszakosan, az ne várjon túl sok mindent az élettől.
2017. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
88%

Nincs további építő jellegű. 26 éves nő egyedül is át tudja ezeket gondolni, amiket előttem már elmondtak. Nem is értem a kérdést.

Ha pedig derogál a társbérlet - ahol nincsenek nyekergő gyerekek -, akkor tényleg nem tudom mit akarsz? A lottó 5-öst, meg ha tudnám se mondanám meg. Az ilyennek mindig és mindenkinél kifogásai lesznek. Tanulj meg alkalmazkodni, vagy pedig költözz el!


26 évesen már keresel annyit, hogy valaki(k)hez betársuljál!

Én inkább önállósodnék, mert nekem az nagy kincs!

2017. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:

Az sem normális, hogy egy lakásban lakik 2 pár meg egy egyedülálló vagy egy valaki akinek van párja meg akinek nincs. Megint más ha barátokkal költözik össze valaki, de nálam az sem opció, mert nincsenek.

Én bőghetek a szomszéd szobában amíg a lakótársat éppen hegesztik, kösz, nem, inkább az utca.

2017. jún. 28. 12:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!