Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék itthonról elköltözni...

Szeretnék itthonról elköltözni, de nem tudom hogyan közöljem itthon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 24 éves vagyok idén februárban diplomáztam le és kezdtem el dolgozni a családi vállalkozásunkban. Más választásom kb nem is volt, azt kellett csinálnom, mert "egy nap majd én veszem át"...

Ezzel nincs is gond, de a vállalkozás irodája is a házunknál van kiépítve. Szeretnék itthonról elköltözni, de nem tudom hogyan tudnám megoldani. Ugye fizetést is innen kapok, ami olyan, hogy szeretnék ide vagy oda elmenni és kellene pénz. Tehát nincs beállítva fixen, hogy oké én ennyit kapok. Az apám nagyon félt engem és nem is tudom hogy közöljem ezt vele, de nem egészséges úgy érzem ,hogy egész nap ugyanott vagyok csak a portának más részén.

Mit gondoltok, hogy lehetne ezt megoldani? Köszi


2017. nov. 5. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A helyedben megpróbálnám először "normálisan". tehát szólnék, hogy szeretnék önállósulni, rendes fizetést, költözést. Ha ebből balhé van, és nem adnak fizetést, akkor

2. a kérincsélt pénzekből összehoznék egy pár százezer forintot, amit le tudok adni kaucióként egy albérleti szobáért

3. jelentkeznék munkahelyekre, és amint fölvesznek, szólnék, hogy léptem, csáó.

2017. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a diplomáddal elmész állásinterjúkra, és ha felvesznek, felmondasz a családi cégnél - olyan nincs, hogy nem engednek el - és elköltözöl.


Gyakorlatilag NINCS fizetésed, úgy dolgozol, ez szerinted rendben van? Mert szerintem pl. bromira nem normális.

2017. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, valahol ez rabszolgaság.
2017. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!