Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is bunkóság vagy...

Szerintetek is bunkóság vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
7 hetesen csak 7 mm-es petetzsákom volt, pedig már 3 hete erős pozitív volt a tesztem. Egy hét múlva semmi nagy változás. 1 mmt nőtt és megjelent a szikhólyag. Az orvos azt mondta kevés esély van rá, hogy nem vetélek el. Ezt elmondtam a sógornőmnek is és azt mondta, hogy szerinte nincs minden veszve mert hát nőtt 1 mmt. Szerintem meg 1 mm egy hét alatt nem jelent jót, hiszen az is lehet, hogy az orvos csak egy picit arrább mérte és még ő is azt mondta, hogy semmit sem nőtt. Én már felkészültem a legrosszabbra, erre a sógornőm elkezdett baba ruhákat mutogatni a neten, hogy melyiket rendelje meg nekem. Most ez komoly? Hogy lehet ennyire érzéketlen? 9 hetesen elvetéltem sajnos. Kellett pár nap amíg lenyugodtam és meggyőztem magam, hogy nem lehetek hibás, hisz sajnos előfordul az ilyesmi, annak ellenére, hogy mindent megteszünk. Erre ő jön és azt mondja, hogy lehet azért vetéltem el mert túl korán mentem nőgyógyászhoz ( 7 hetesen?) és amiatt vetéltem el mert stresszeltem, hogy megmarad e a baba. Így kell vigasztalni valakit? És a férjem csodálkozik, hogy nem jövök ki a sógornőm mel, hisz ő olyan jó szívű. Most megint terhes vagyok, szerencsére minden rendben . Most is vannak hasonló húzásai, de azokat már nem írom le.

2016. júl. 23. 06:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom próbált pozitívan hozzá állni, csak így sült el. Igen, túlreagálod!
2016. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Te reagálod túl,és a stílusod alapján inkább miattad nem jöttök ki.
2016. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a sógornőd meggondolatlan és butaság okát mond. A korai nődokitól semmi bajod nem lehet.Én 5 hetesen mentem dokihoz a most 2 és fél évesemmel.A stresszes beszólásával meg majdnem azt mondja , hogy miattad ment el a baba.Ez nem egy finom lélekre vall , inkább butára. Nem szabadna felülnöd a hülyeségeit , esetleg visszaszólni , hogy ezek butaság ok , nincsenek összefüggésben a történtekkel. Persze , hogy mindenki aggódik a pocibanlévő gyerekért is , főként ha baj is volt...
2016. júl. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem érzéketlenség olyannak baba ruhákat mutogatni, aki több mint valószínű, hogy elvetél és utánna még búrkoltan őt hibáztatni miatta. Lehet nyers az a kifejezés, hogy bunkóság, de mindenesetre nem volt szép tőle, szerintem. De hát azért tettem ki a kérdést, hogy mások véleményét is kikérjem. Amúgy én senkivel sem szoktam rosszban lenni, de egyszerűen nem bírom az ő stílusát, mint mondtam nem írtam le mindent. Én most konkrétan erre a helyzetre voltam kíváncsi.
2016. júl. 23. 07:25
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Örülök, hogy nem vagy a sógornőm. Jót akart. Te meg egy hisztis paragép vagy. Normáls ember nem arra gondol, hgy tuti elvetél, hanem arra, hogy nyugi, nem lesz gond.
2016. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is érzéketlen és bunkó a sógornőd, ráadásul még buta is. 7 hetesen nem korai orvoshoz menni, sőt, egyesek méghamarabb ajánlják, hogy látszódjon, hogy jó helyen van-e. És egy alapvető izgulás miatt még nem vetélt el senki, hiába szokás mondogatni ezt is, a többi baromsággal együtt. Egy erős embriónak semmi baja nem lesz az anyuka lelkiállapotától. Esetleg később, magzati korban kihathat.

Az egyetlen, amit nem értek, hogy miért kell 7 hetesen, ráadásul fenyegető vetélés mellett elmesélnio a dolgot sógornődnek, akivel nem is jössz ki jól? Nekem mikor vetélésem volt, senkinek nem mondtam el, csak a férjem tudta és egy barátnőm. A családban senki. Nem voltam kíváncsi az okos beszólásokra. Miután terhes lettem és minden rendben volt is csak 10-12 hetesen mondtuk el a családnak. Én biztos képenvágtam volna, aki nekem ilyet mond, hogy miattam ment el a baba, mert stresszeltem.

2016. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam arra, hogy biztos elvetélek, csak fel voltam készülve a legrosszabbra is, az orvosom is annyit fűzött hozzá, hogy magától fog elmenni, nem kel beavatkozás mert már látja a közelgő vetélés nyomait vagyis, valamit a vérről mondott, nem emlékszem mert nagyon el voltam akkor keseredve. És akkor mondta, hogy van egy pici esély arra, hogy mégis megmaradhat mikor rákérdeztem, hogy ugye azért még van remény. Tehát nem könyveltem el egyből, hogy elvetélek. Az utolsó percig reménykedtem. Köszönöm utolsó a válaszod. A sógornőm azért tudta, hogy terhes vagyok mert a férjem elmondta neki. Ő hívott fel, hogy megkérdezze mi volt a nőgyógyásznál. A második terhességemnél is egyből szólt neki, hogy baba lesz.
2016. júl. 23. 08:15
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

A sógornőd nagyon buta én 6 hetesen voltam dokinál és már volt szívhang. Az meg főleg tapintatlanság, hogy mutogatja a gyerekruhákat amikor több mint valószínű, hogy elvetélsz.

Próbálj ne foglalkozni vele.

A babához meg gratulálok. Vigyázz magadra és nem lesz semmi baj. :)

2016. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Én neked adok igazat!
2016. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Ostoba nő a sógornőd és bunkó. Én biztos kiosztottam volna.
2016. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!